• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hráč by měl dostat ban

DeletedUser133

Guest
hráč amalie207 by měla dostat že je Masterchef česko na nově
 

DeletedUser705

Guest
filips by měl dostat BAN, protože v Masterchef dělaj pošírované vejce:)
 

Sindri

Guest
Petr-73 by měl dostat ban, protože se na Masterchef nekoukám.
 

DeletedUser133

Guest
Hráč Sidry by měl dostat ban, protože na 42 příspěvek nevidím kvůli tvýmu oranžovýmu nápisu. :) o_Oo_O:rolleyes::rolleyes::D:D:D:p:cool::confused:
 

Sindri

Guest
Filips by měl dostat ban, protože absolutně nevím, o jakém oranžovém nápisu vůbec píše. :(
 

Fulla

Guest
Sindri by měl dostat ban, protože se fláká v herním koutku a nepracuje! :D
 

luterina

Veterán
Každý hráč, který něco po mně napíše, by měl dostat ban, protože se nesluší, abych já neměla poslední slovo.:p
 

DeletedUser485

Guest
Luterina by měla dostat ban, protože chce mít poslední slovo za každou cenu :rolleyes:
 

Sindri

Guest
Amelie207 by měla dostat ban, protože já chci mít poslední slovo taky! :p
 

Sindri

Guest
ÁÁ, asi i budu mít. :D Cožpak mě máte všichni rádi a nikdo mě nechce umlčet banánem? :p
 

DeletedUser312

Guest
Všichni by jste měli dostat banána páč tu plácáte cipoviny a nikdo netepe do soudruhů z NDR aby se hrou něco rozumnýho udělali :p
 

Frigg

Guest
Raduzz by měl dostat ban, protože má doma určitě ještě lžičky od soudruhů z NDR
 

Fulla

Guest
Ban pro všechny moderátory fóra! Protože píšou hned po sebe!
 

DeletedUser312

Guest
soudružky a soudruzi :-D

teda čekal jsem zajíavou reakci... ale tohle mě fakt překvapilo :-D jinak Fulla má vatou pravdu :-D

co se týká databáze... sleduju to ale nic moc pohyb ..... co se toho ledování týká... celkem dost mě vytáčí když i kliknu na hlavní stránce na Poslední příspěvky... a vím že tam musí bejt něco odemě.... a ono tam je kulový i když si to otevřu na celou stránku... proč e to jmenuje poslední přípěvky když e tam ukazujou příspěvky starý tři měsíce ? beru že tam nejou kecy z obrázků banu a apodobnejch kravin... ale proč tam nejsou věci z tý tvojí databáze nebo hlášení chyb a???? a včil mudruj tajtrdlíku :-D

P: mám boudel v klávesnici a nekliká mě to občas "S" tak i je doplňte :-D
 

Sindri

Guest
GoldAngel by měl dostat ban, protože má čistou pravdu!

Raduzz: Zkontroluj si, zda daná témata máš sledovaná (rozklikni sekci a jestli máš brýle u každého z nich). Editování příspěvku se ti tam nezobrazí, jen když někdo něco přispěje nového.
 
Nahoru