• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hráč by měl dostat ban

DeletedUser2744

Guest
ElizabethaLaCroix dostane ban za to, že Lukulovi nepopřála brzké uzdravení :D
 

DeletedUser3106

Guest
Alexandrie16 by měla dostat ban za to, že mám kufr v ložnici
 

DeletedUser1277

Guest
Guguma dostane ban, že papá koblihy z penamu,které si uskladnuje v kufru v ložnici-)))
 

klapa

Mistr slova
Sarumanbily dostane ban za to, že šmíruje Gugumu v ložnici a čumí jí do kufru
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1277

Guest
Klapa dostane ban, že pořádá s gugumou v ložnici lesby show a jí přitom pořádný kus ovaru s hořčicí
 

Silver Whisper

Guest
Lukula dostane ban, že sebral Menhirokovi kamenný gatě a udělal si z nich gril, protože nemá rád studený ovar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1277

Guest
Silver dostane ban, protože všem říká ANO, i když jíst ovar studený místo na grilu, je nadělat si pak do svých gatí
 

Silver Whisper

Guest
klapa dostane ban, protože mě baví, co píše a zatím se mi rozvařily těstoviny :D:D:D
 

klapa

Mistr slova
Silver dostane ban, protože místo aby hlídala těstoviny, tak tady blbne s náma na elvenaru a to je dobře :D:D
 

DeletedUser1277

Guest
Aarwen dostane ban, protože její příspěvek vůbec nenavazuje tak,jak by měl-((
Moc jsem to nepochopil,ale asi nějaká hustá nevraživost na prvním světě proti hráči GoldAngelcz
 

Silver Whisper

Guest
Sarumanbily dostane ban, protože nepochopil nepochopitelné a to, co jiný nepochopil, chápal :D:D:D
 

DeletedUser1277

Guest
Silver dostane ban, protože nepochopila, že dělat si švandu z čaroděje by se nemuselo vyplatit, protože místo těstovin v hrnci by tam mohla mít kvávající žáby-)
 

Silver Whisper

Guest
Sarumanbily by měl dostat ban, protože ještě nepochopil, že tady politika nikoho nezajímá ;)
 

DeletedUser1277

Guest
Silver by měla dostat ban, protože mluvit za několik tisíc lidí, kteří hrají tuto hru, je přinejmenším nezodpovědné.
 

DeletedUser3106

Guest
GoldAngelcz dostane ban za to, že sarumanbilemu nepůjčil svou zelenou lamu
 
Nahoru