• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Popis horacek101

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2704
  • Vytvořeno

DeletedUser2704

Guest
Na cestě ke králi jsem potkal Javariho. Javari byl nejlepší lukostřelec a při poslední bitvě zachránil životy skoro celé jednotce šermířů generála Apona. Apon je mu od té doby zavázán a nedá na něho nikdy dopustit.
"Pojď se mnou, něco ti ukážu." Přátelství nás pojilo už od útlého dětství, kdy jsme si hráli pod hradbami u řeky.
Z Javariho se stal nejlepší lukostřelec a já se stal díky svým schopnostem nejlepším vyzvědačem.
Javari mne vedl až na nejvyšší místo na skále, kde doposud nebylo nic krom holé skály. To co jsem viděl mi vyrazilo dech. Cesta byla upravena a místo celkově působilo jako velká tělocvična pro lukostřelce. Příchod byl vydlážděn okrasnými dlaždicemi a přecházel v malé náměstí. Za ním zela hluboká jáma, kde protékala žhavá láva. Z ní vystupovaly skaliska ve tvaru stupínků po kterých se bylo možno dostat na druhou stranu prostoru, kde byly umístěny 3 terče pro lukostřelce. Princip celého prostoru byl v tom, že lukostřelci se necvičili pouze v lukostřelbě, ale byli nuceni se pohybovat po stupínkách skal a dávat si pozor plameny, které šlehaly z protékající lávy.
"To je to co jsme potřebovali při výcviku nových lukostřelců."
"Nazval jsem ho -Javariho plamen-."
.....
 
Nahoru