• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Hodnost: Kapitán

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
9.png

.♦ HODNOST KAPITÁN ♦.

Vytvořte prosím kapitánskou hodnost pro Dobrodružství Společenství, ale i jako DRUHÉHO VELITELE!
Má stejné postavení jako velitel. Kapitán má na starost také Dobrodružství S. (Určování cest, Otevírání Truhlí a Víru). Kapitán má také všechny možnosti společenství, ale ne rozpouštět klan. Jinak může rozhodnout o všech možnostech komunity i členů. A má také hlavní slovo. Ve hře se hodnost kapitána, Chová Vyšší než Zástupce Velitele. Je to skvělé hodnocení pro Dobrodružství Společenství a pro lepší fungování celého společenství. Zástupci velitelů sice mají také skoro všechny možnosti, ale Kapitánská Funkce, jak už sama zní. Má vyšší šarži. Potom už záleží jen na vás a na společenství jak Kapitána berete a jak moc je to aktivní a oblíbený člověk. Zástupci totiž nemusí být až tak aktivní, jsou to hlavně lidé kterým se věří při otevírání a náborech. Ale kdo je zde aktivní stejně jako velitel, a domlouvá i mimo klan důležité věci s ostatními klany, hlídá fórum a je VELMI AKTIVNÍ! Nezaslouží si vyšší hodnost? Aby ji každý viděl a dal na ni? ...Ať velitel není na Vše Sám. Když tu má stejně Velkého Člověka =)


Myslíme na Vás,... Elvenare a Týme Všech Hráčů co hra baví =)
 

luterina

Veterán
nějak to nechápu, máš velitele a ten si určí koho na ds ponechá v hodnosti svého zástupce který má pravomoce - kromě rozpuštění společenství - úplně stejné, ne? u nás to tak na ds děláme, jeden velitel + zástupce nebo zástupci velitele a další mají po dobu ds jen funkci člen, po ds se všechny funkce členům vrátí, tak jak byly před ds...
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
Já nevím, u nás se na truhlu nesahá dokud se nedojedou ostatní cesty a strategie je určená dopředu. Navíc od té doby co fungují zprávy všem, jde koordinovat tým bez problémů. Nějak nepociťuji potřebu mít nějakého kapitána, bohatě stačí to co je teď.
 

DeletedUser5800

Guest
dtto. u nás tiež pred DS odoberiem hodnosti všetkým okrem jedného spolahlivého zástupcu o ktorom viem, že bez súhlasu truhlu neotvorí. Problém je vyriešený.
 

DeletedUser7138

Guest
Také jsem to nějak nepochopila. Vsak jako velitelka vim kdo mi v dobrodružství a nejen v něm je schopen skvěle pomoci a je to o domluvě. Pozici zástupce dam jen tomu, komu věřím. V dobrem společenství nepotřebujes takovou pozici, jakou navrhujes ani náhodou přeci. Takováto funkce je dobrá spíše ve výcvikovém táboře
:);)
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Achjo ... Já myslím a už jsem to i psal u něčeho jiného. Ale i tak se musím pousmát. Konečně se ukazuje to že smysl slova společenství není brané v potaz. Společenství je že se musí všechny podmínky nastavit společně jako jeden celek. A nastavení DS kdy důležité věci které jsou časově omezené může řešit jen velitel či jeho zástupce je hloupost již od začátku. Administrativa a vedení společenství ať je na veliteli či zástupci ale DS a výběr odměn atd ať může každý. Aktuální systém je jak když tým vyhraje a všechny medaile může vybrat jen kapitán týmu, ovšem pokud si během zápasu zlomí nohu tak medaile nebudou.
 
tohle není demokracie! Velitel si společenství založil a je jen na něm, jak si ho vybuduje. A komu to nevyhovuje, ať si založí své společenství, kde bude tím tyranem sám.
A pokud hráči chtějí demokracii, ať jsou všichni zástupci.

upřímně, nezažil jsem v našem společenství problém s funkcemi a to jsme jen velitel, dva zástupci a členové. NIKOMU TO NEVADÍ!
 
Nahoru