• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hnědý Medvěd

predator1972

Kolemjdoucí
Caute vsetci.Potreboval by som poradit ohledne hore uvedeneho divu hnedi medved na zvojnasobenie vyroby vojska .Kde ho mam zohnat .asi som si ho omylom predal alebo neviem.Aleboktori div je dobri na dvojnasobenie vyrobi vojska?
 

Mescal

Znalec fóra
Informace o Hnědém medvědovi jsou nejlépe popsány zde: https://idavis-elvenar.com/buildings.html#A_Evt_Evo_Autumn_XIX_Bear_Brown
V případě, že je Hnědý medvěd nakrmený a vylepšený na 10. úroveň dává o 50 % vyšší zisk cvičených vojáků ve všech druzích vojenských budov.
Pokud vím, žádný div, který by dával dvojnásobek vycvičeného vojska neexistuje.Pouze některé divy dávají jeden typ vojáků, např. lehkooděnce z kasáren dává Trpasličí val. Oblačná akademie dává lučišníky z kasáren atd.
 

predator1972

Kolemjdoucí
Dakujem ale ja ho potrebujem ziskata neviem kde .Inak dik za odpoved si super.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
P72: Základnu pro stavbu čili lv 1 získáš v akademii, pokud ho nemáš ve skladu, tak se v akademii objevují tyto rozvíjící se budovy.
Jen to chce čas a trpělivost budovy se objevují nepravidelně, musíš si to hlídat a počkat až se ti v akademii narotuje...
Potom budeš potřebovat dalších 9 artefaktů medvěda na jeho vylepšení na lv10 - kde teprve dává oněch slibovaných 50% k výrobě, artefakty se opět občas dají najít a vyrobit v akademii...a znovu notná dávka trpělivosti. Některé artefakty budov se objevují i ve věži jako odměny v truhlách, opětovně věc času a rotace artefaktových - rozvíjejících se budov.
Zajímavé a užitečné informace najdeš i na wiki.
 

Mescal

Znalec fóra
@predator1972 věř mi, že čekám také, chtěl jsem Ti sem nakopírovat screenshot, aby jsi věděl, jak ta základna nebo artefakt vypadá, ale od té doby, co jsi založil tento dotaz jsem měl na medvěda v Řemeslné výrobě smůlu.
Já osobně jsem čekal víc jak půl roku, než jsem vylepšil Hnědého medvěda na 10. úroveň.
 

Mescal

Znalec fóra
@predator1972 vkládám Ti screenshot z Řemeslné, aby jsi viděl, jak vypadá základna pro medvěda (je červeně orámovaná) a také, aby jsi věděl kolik to stojí. Ten medvěd je sice Panda, ale to je podružné, vzhledově jsou si ty základny v Řemeslné podobné jako vejce vejci.
Snímek obrazovky z 2022-11-03 05-22-12.png

Až se mi poštěstí, vložím Ti sem z Řemeslné i artefakt medvěda. :)
 
Naposledy upraveno:

realkaM

Znalec fóra
škoda že to nejde dátnatrh, mám dva, jednoho medvěda bych ti prodala :)

Jinak všechny staré i nové známé zdravím, nehrála jsem velmi dlouho, ale máme nový spolek, tak pokud by měl někdo zájem, vstup je zatím volný. Takoví jsme.....to je náš název
 
Nahoru