• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hnědý medvěd

Filipes I.

Kolemjdoucí
Zdravím, vypadá to, že Hnědý medvěd (mám rozvinuto jen na 2) mi již od začátku sype také malou část orků bojovníků (od nikud jinud je nemám). Ne že by mi to vadilo, ale v přehledech to u něj chybí a objevuje se to až u vyšších rozšíření. Myslím, že by ty popisy stály za kontrolu a aktualizaci. Zajímalo by mně totiž jako hráče, jestli a kdy má smysl jej rozšiřovat a o co se zlepší. Děkuji.
 

aikomi

Mistr slova
Když klikneš na hnědého medvěda ve hře, a dáš rozvinout, tak se ti tam ukáže kolik dostaneš bojovníků na jakémkoliv levlu. Stačí, když si pak na ty fáze najedeš pouze myší a ono se ti to zobrazí.
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
Ráno jsem to zkontroloval, je tam napsáno pouze že dostanu Valoriánskou stráž, ale přibývají mi již od 1. stupně i Orci bojovníci, cca od 4. stupně vědomostí, teď jdu na 6. Čili ta chyba tam je. Chtěl jsem to oznámit již dříve, ale až v poslední době jsem si všimnul, že tuhle hru má zájem někdo zlepšovat a že jsou k tomu nástroje.

Když klikneš na hnědého medvěda ve hře, a dáš rozvinout, tak se ti tam ukáže kolik dostaneš bojovníků na jakémkoliv levlu. Stačí, když si pak na ty fáze najedeš pouze myší a ono se ti to zobrazí.
Bohužel ne. Zkontroloval jsem to ještě i na počítači. V rozvinutích budovy jsou postupně zmíněné i další tipy jednotek, ale Orci bojovníci jsou tam v popisech zmínění až od rozvinutí 7 výš a to skokově vysoko od 80. Je to chyba v popisech. Jinak užitečné zvířátko.

Koukám, že jsem to omylem dal pod špatné téma a ne do Chyb..

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 500563

Guest
@Filipes I. bylo by možné, aby jsi nám poslal screening při sběru surovin u budovy Hnědého medvěda, abychom to mohli prověřit?
 

prchlik

Znalec fóra
Tak toto mohu potvrdit, ale bohužel už Vám neposkytnu screen. Také jsem zaregistroval velmi drobný přísun orků bojovníků, ale bylo to pouze do 3.fáze. Od 4.fáze, kdy naběhly žáby, toto vymizelo, tak jsem tomu nedával žádný význam.
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
F34D6A5F-EEAD-403B-B28B-15159A015997.jpg


E0212C17-178B-476A-96B7-73A2957BF314.jpg


01A2BA9C-7FEF-41B7-8268-2B1C4DC28A48.jpg


Vylepšení velikosti oddílu mám 15, po dvoudenní výrobě poskytl medvěd také 0,3 bojovníky (kromě valoriánů). Jiný jejich zdroj nemám, můžu přidat obrázky karet rozvoje a vylepšení z mé úrovně.
8A1A2CE1-F9CB-4326-BC32-98DE9649AE66.jpg


Nafotil jsem případně i všechny karty rozvoje
.
534C9FFD-50E7-470D-9DE8-12908D61F31D.jpg


F347FE07-E73D-4811-AEC8-FA8C5836F61D.jpg


58F03D1D-FD3F-4358-B5A7-A381D6DB1161.jpg

V popisu se mi bojovníci objevují až od 7. stupně.

//Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Nahoru