• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlubina nekonečna

bernys

Kolemjdoucí
Ahoj, potřebuji poradit..postavil jsem hlubinu nekonečna. ve Wiki je napsáno: Produkuje zásoby každých 24 hodin, které jsou procentuálně vypočteny ze skladovací kapacity mincí hlavního sídla. Kapacitu hlavního sídla pro mince mám na 15 úrovni 4400K... a 3 procenta z této částky jsou 132000 zásob, ale dává mi to pouze 13200 zásob za hodinu. Doufám že na wiki není překlep a nepočítá se to z celkového skladu zásob, protože to by jsem tuto budovu nepostavil (a pokud mi to potvrdíte tak ji bourám....ale příšel jsem tím o spoustu nákladů na její pořízení kvůli někoho blbosti). Díky za odpověď.
 

Deleted User - 536543

Guest
Ahoj! Procenta jsou vypočítávány ze skladu zásob, nikoliv mincí. Tedy sklad zásob máš 440K, proto dostáváš právě 13200 zásob. Bohužel na wiki opravdu překlep je, za ten se moc omlouváme! Bude opraven.
 

Mescal

Znalec fóra
@bernys asi takhle, přímo ve hře je u každého divu, ještě než jej postavíš, napsáno co umí, co je jeho produkce - viz přiložený obrázek. V mém případě by mi dala hlubina nekonečna na 1. úrovni 52 200 zásob / 24 hod - to je berná mince.
To že je na Wiki je překlep je sice hloupé, ale uvědom si, že tohle fórum spravuje parta dobrovolníků nebo nadšenců a u české verze Elvenarské Wiki je to také tak.
Jít slušně poprosit na technickou podporu, aby Ti nějak zkusili pomoct, po tom injektivu, asi nemá moc smysl.
 

Přílohy

  • hlubina.png
    hlubina.png
    88,5 KB · Zobrazení: 94
Naposledy upraveno:

bernys

Kolemjdoucí
Úplně mi bude stačit, když se budu moci na informace na wiki spolehnout, tak aby jsem si mohl stanovit strategii hry. Děkuji
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj,

díky za upozornění na chybu, které si nikdo nevšiml během několika posledních let.

Překlep byl opraven a připojuji omluvu.
 
Nahoru