• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hledám zkušené

annaj

Pozorovatel
Jsem v současné době 65. hráč žebříčku s více než 3,6 mil body. Zkušenosti mám v TOP 5 gildách, posledně jako zástupce velitele. Pravidelně motivuji, hraji turnaje v rozpětí 3000-4000 bodů, věž pravidelně celou, aktivně dobrodružství. Očekávám aktivní přístup gildy , pravidelnou motivaci, aktivitu všech hráčů, lepší pozici v gildě s funkcí (lépe se klikají VB body přímo ze zpráv společenství), slušné chování bez urážek, řešení problémů na úrovni
 

Danber7777

Pokročilý žák
No na to,že jsi 65 hráč hráč v žebříčku a děláš to co defakto svede každé město a ještě k tomu hraješ dle mne na svůj lvl podprůměrné turnaje si celkem troufáš hned na lepší pozici v gildě,ale jinak celkem dobré Přeji hodně štěstí v hledání
 

Elvinka12

Učedník
zdrzela jsem se prve komentare ale ted kdyz vidim kde jsi ... nechapu ze jsi mel vubec nejake pozadavky
rekla bych ze i ja se svou (zatim) 3. kapitolou jsem v lepsim spolku alespon co se tyka spolecnych odmen
 

Elvinka12

Učedník
asi jsem se trosku nudila to je pravda a nic proti spolku nemam jen jak to napsal ty naroky a pak jde do spolku s jednou zlatou vezi tak jsem to proste nepochopila
ale vsechno nemuzu chapat, ale co bych jiste mela ocenit je vernost predchozimu spolku kde stravil nekolik let
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Příště než začneš dělat účet bez hostinského, zkus se s ním o tom pobavit. Možná ti k tomu leccos zajímavého sdělí.
 
Nahoru