• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hledám spolek

machitka

Pokročilý žák
Čau! :) Jsem machi a mám městečko v Konstruktech. Klikám jen na mobilu a tam se špatně něco hledá, tak to zkusím takhle..
V turnaji se snažím mít vždy alespoň 4k+ bodíků. Věž je na mě poslední dobou zlá :), tak jsem ráda, když dám dvě patra - třetí jsem spíš vykupovala, ale na to aktuálně nemám moc prostředky. Každopádně ale prostě lezu co nejvejš to zrovna jde..
Hledám spolek, kterému svojí hrou pomůžu získávat 10+ truhel a alespoň dvě patra věže a který příliš nelpí na DS (pár odznaků samozřejmě vyrobit zvládnu, občas i přistavit nějakou tu dílnu, ale podřizovat městečko tomu nechci).
Hraju rok a fakt mě to baví. Upřímně, trochu se bojím další kapitoly, když jsem viděla ty počty zboží ve výzkumech..asi mě to dost zbrzdí (ale aspoň konečně snad zapracuju na vylepšení divů!) ..no, i proto bych chtěla najít partu fajn lidí - jako motivaci; mít se s kým poradit nebo moct si postěžovat, třeba že ten zatracenej bismut zas nikdo nechce :).

Dík za přečtení a hezkou neděli!

machitka - Hadí Doupě! - Arendyll
 

OldMaGorr

Mistr slova
My bychom tě brali hned, ale hrajeme už jen na druhém světě. Nekouknul jsem se pořádně. Takže úspěšné hledání a hru i život.
 

machitka

Pokročilý žák
@Smil Flek z Nohavic ahoj, jojo, to budu já :D hrála jsem asi rok, než to vývojáři poslali do .. formy, která se mi nelíbila. Od tý doby hraju Elvenar a troufám si říct, že to mi pár let vydrží :)
 

luterina

Veterán
Ahoj Machitko, my přesně hledáme tebe :D tak kdybys chtěla k nám, můžeš si o nás přečíst zde Lenivý sněhulák a pokud by ti to vyhovovalo, tak obratem pošleme pozvánku, jak mi napíšeš kdy to mám udělat. :)
 
Nahoru