• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Migis

DeletedUser1241

Guest
Ahoj všichni,

rád bych se přidal k nějakému společenství. Ideálně kde je převaha elfů a dobrá nálada. I když jsem již před nějakou dobou hrál, se zdravotních důvodů jsem městečko zanechal a začínám opět od začátku. Představu o hře mám a výpomoc mi nedělá problém. Nepovažuji se za aktivního maniaka ale 1 x denně nakouknu. Vojsko nemám takže turnaje nebudou moje silná stránka. Chtěl bych společenství od začátku abych pak nemusel celé město přestavovat :) Jsem z Brna a patřím ke středně mladé třídě :) Baví mě karty a magie takže Elfové, kde jste?
 

DeletedUser277

Guest
ahoj,
hledáme aktivní členy, poslala ych pozvánku, ale nenašla jsem Tvoje jméno mezi gráči Arendyllu, takže buď jsi v tom druhém světě nebo máš jiný nick pro fórum. Kdyžtak se mi ozvi ve hře, Lidé lipového květu. torchII
 

kropajz

Učedník
Ahoj všichni,

rád bych se přidal k nějakému společenství. Ideálně kde je převaha elfů a dobrá nálada. I když jsem již před nějakou dobou hrál, se zdravotních důvodů jsem městečko zanechal a začínám opět od začátku. Představu o hře mám a výpomoc mi nedělá problém. Nepovažuji se za aktivního maniaka ale 1 x denně nakouknu. Vojsko nemám takže turnaje nebudou moje silná stránka. Chtěl bych společenství od začátku abych pak nemusel celé město přestavovat :) Jsem z Brna a patřím ke středně mladé třídě :) Baví mě karty a magie takže Elfové, kde jste?
Ahoj, ty hledáš společenství mi členy, máme již druhé společenství, chcešl-li, pošli žádost nebo já pošlu pozvánku.
 
Nahoru