• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Hlasování o vítězi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým

Hlasování o vítězi



Vážení elfové a lidé,

děkujeme vám, že jste se zúčastnili soutěže Vánoční přání. Jelikož se nezúčastnil minimální počet soutěžících, rozhodli jsme se snížit počet výherců.
Nyní je na čase, abyste nám pomohli vybrat nejlepší přáníčka. Hlasování potrvá od 2. 1. - 7. 1. do 23:59 hodin.
  • 1. místo - InnoGames Hrnek na pivo
  • 2. místo - InnoGames Sportovní pouzdro na mobil
  • 3. místo - InnoGames Termo hrníček
  • 4. místo - InnoGames Černý batoh
  • 5. místo - InnoGames Plátěná taška
  • 6. místo - InnoGames Poznámkový blok s perem

Soutěžící pro které můžete hlasovat:

Vaše hlasování je nám velkou oporou, avšak právo vybrat výherce si ponechává Elvenar tým. Vaše hlasy vkládejte do tohoto tématu jako nový příspěvek.
Pokud nám chcete ohledně soutěže cokoliv sdělit, navštivte příslušnou diskuzi a napište nám!


S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

Clen

Učedník
Ahoj spoluhráči a moderátoři, znovu jsem si četla všechna přáníčka k Vánocům i do nového roku 2022 a musím říct, že všechna jsou krásná. Kéž by všechno klaplo...zdraví, štěstí i dobrou hru... S výběrem moc nepomohu, hlasuji pro všechny, včetně mého příspěvku ;-)
Přeji šťastný výběr. Clen
 

Kvietko

Šéfkuchař
Tak já vám ráda pomůžu s výběrem ........hlasuju pro Prealienu, GorGlina, Mescala, Clena, Green Jane, Helinille, Ludi, Elfa co si říká Nostradamus a shangilu,..... ale přece jen jedno vyčnívá...a to veršovánka od Jirinazel, musím se přiznat, že jsem si ji četla několikrát, jak se mi moc líbila :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru