• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

Sindri

Guest
Vážení elfové a lidé,

s úderem půlnoci skončila naše Halloweenská soutěž o nejlepší logo a nyní přichází tradiční hlasování!

Soutěžní díla




Všem hlasujícím i soutěžícím velice děkujeme! O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím právě na vaše hodnocení, Elvenar tým. Podpořte tedy tři své favority hlasem!

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Ano, když jsem sestavoval seznam soutěžících, tak jsem si přesně říkal... a kde je Flavici? :(
 

DeletedUser418

Guest
Mě nejvíce oslovily příspěvky od:
woody69
Tajja

LittleTomboy
Moc se mi líbí i počítačově vytvořené logo od jesterka74 ,
ale všichni soutěžící jsou skvělí, už jen za to, že se zúčastnili !
Děkuji VŠEM soutěžícím, za jejich příspěvky !
20151101144637549574856.gif
 

DeletedUser76

Guest
Děkuji Fantaslvy za její ocenění ;)..
Veškerá soutěžní díla jsou úžasná a originální a je mi vážně líto,
že nemohu vás vybrat všechny...:)

Rozhodla jsem se a vybrala tyto :

Fantaslvy - oranžová zkrátka k Hallowenu patří a dílo patlalky se mi zkrátka líbí , je to spíš obraz než jen vyříznuté logo.
Zakomponovaná vůně bazalky mi provoněla celý byt :D.


Tajja - zatajil se mi dech ,když jsem logo uzřela, moc krásně nakreslené,propracované,ale na halloweena jemné v mých očích...
Velice hezká práce :)

xlgnatius - opět hodnotím celé dílo, zakomponované město , pěkné :)
 

Santerr

Veterán
Výběr byl velice těžký, všechna dílka jsou výjimečná, ale nakonec bych vybrala takto:

Tajja - prostě dokonalé :)
Fantaslvy - ten lesní duch je prostě boží :D
xIgnatius - moc povedené, skvělí pavouci a městečko ;)

Kdybych mohla nominovat i čtvrté místo, tak by to byla woody69 - originální kousek ;)
 

DeletedUser427

Guest
Nemôžem nominovať všetkých? :( keď každé dielko má čo do seba a páčia sa mi vážne všetky.. :3

Ale tak čož
Woody69 - proste tak príjemne šialené a správne Hallowenske :)
Tajja - škoda, že to nie je rovno 3D už by tá tekvička čučala na okne bez hanby voči tým "živým" :)
xIgnatius - niečo jemné a predsa atosférické :)
A keby mohlo byť štvrté (a piate) miesto tak by som nominovala FanstasIvy za ukážku dokonalosti v "patlanine" :p je to jednoducho peknučké ;) (a Divošku..pretože proste preto :cool: )

P.S.: Ďakujem všetkým, ktorých nejak zaujalo moje dielko až tak, že ma spomenuli aj tu :)
 
Nahoru