• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Hlasování o vítězi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2716

Guest

Hlasování o vítězi



Drazí lidé a elfové,

soutěž o nejlepší popis mapy Elvenaru skončila a jako vždy přichází na řadu hlasování o vítězi. Budeme moc rádi, když nám pomůžete a zvolíte mezi soutěžními díly podle vás 3 nejlepší popisy. Můžete volit mezi těmito soutěžícími:
Je nám moc líto, že jsme ze soutěže museli vyřadit hráče jménem skeldal, a to z důvodu nedodržení pravidel soutěže.
Čas na hlasování máte do 9. 8. 2017 do 20:00 hodin.

Všem vám moc děkujeme za zapojení se do soutěže i za hlasování. A pokud máte něco, co byste nám rádi sdělili, napište nám do diskuze.

Se srdečným pozdravem
Elvenar tým
listy2.png
 

Santerr

Veterán
Meffis (za tu úžasnou mapu)
Maatina
Evita
Anor
Lukula
Alexandrie16
Sarah64
Goodmarci

To je pořadí mého výběru... Vzhledem k tomu, že v zadání soutěže byly nabídnuty odměny pro 10 soutěžících, tak doufám, že nějakou odměnu dostanou skutečně všichni. ;) Každé dílo bylo výjimečné, ale Meffisova mapa byla prostě geniální. Děkuji všem za krásné počtení. :)
 

Lukula

Velmistr písma
Jsem sice sám soutěžícím, ale i přesto si dovolím hlasovat o (podle mě) třech nej mapách.

Meffis (opravdu pecka - originální nápad, přidána vlastnoručně kreslená mapa - prostě není o čem :D)
Anor (také moc hezky napsáno - stručně, ale přesto čtivě s hezkou pointou)
Alexandrie (z jejího popisu si mapu umím představit ;))

Nicméně, jak správně poznamenala @Santerr, všichni si zaslouží odměnu. O finálním pořadí nechť rozhodnou ti nejvyšší... ;)
 

DeletedUser3203

Guest
Meffis-rozhodně díky mapce,kterou nasadil laťku vysoko:)
 

Meffis

Pokročilý žák
Já vím, zase na poslední chvíli... ale bylo to i tak těžké rozhodování, nedokážu si představit, jak bych to řešil, kdyby bylo příspěvků víc...
Každý je originální a je těžké je porovnávat, a tak po posledním zvážení a srovnání všech prací uděluji svůj verdikt takto:

Lukula - za opravdu jedinečný sloh a pojetí, napsáno čtivě a zajímavě, škoda limitu 300 slov
Anor - pěkný nápad popisu prostřednictvím vyprávění třetí osoby, pěkný popis, díky kterému si svět dokáži vizualizovat
Alexandrie16 - pěkný popis i množství neotřelých nápadů, které zaujmou, bohužel ne tak čtivé, jako předchozí dva autoři, ale i tak pěkné

---a na závěr drobná poznámka: netuším, jak bude probíhat vyhodnocení a jak má vedení vymyšleno oceňování, ale tak mě tak napadlo, že jelikož počet soutěžících vylučuje udělení 9. a 10. místa (tedy jakousi pomyslnou úsporu 200 diamantů), myslím si, že by bylo pěkné gesto tyto uspořené diamanty "recyklovat" a začlenit do odměňování a tedy částkou 200 diamantů odměnit všechna místa mimo první trojici, tedy 4. - 8. místo... jen takový nápad
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru