• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3071

Guest
rohov%C3%A9114.png
Drazí hráči Elvenaru,

dnešním dnem skončila soutěž O nejlepší kouzlo. Jsme velice potěšeni, že se vás do soutěže zapojilo takové množství. Na druhou stranu nás velice mrzí, že někteří z vás si špatně přečetli zadání s pravidly, a proto byli ze soutěže vyloučeni. Ale i tak jste předvedli úžasnou fantazii a někteří i výtvarné nadání při tvorbě nových kouzel a za to vám moc děkujeme! Nyní vás prosíme, abyste z níže uvedených soutěžních příspěvků vybrali a napsali nám 3 nejlepší kouzla.

Vaše hlasování je nám neskutečnou oporou, avšak právo vybrat výherce si ponecháváme stále my.
Hlasování bude probíhat do čtvrtka 1.6. 2017 do 20:00.

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
rohov%C3%A9118.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Pro me byl vyber zcela jasny a tato soutez si zaslouzi vyherce se smysluplnymi kouzly, temto trem lidem osobne dekuji a drzim palce.

1. Silver Whisper
2. Lumithorr
3. Who96
 

DeletedUser3079

Guest
1. Nibelion - jako nejlepší navrhnuté kouzlo použitelné od začátku do konce :)
 

Silver Whisper

Guest
Nibelion
Lumithorr
Who96

Hodně štěstí a držím palce ;):)
 

DeletedUser3147

Guest

Za mě se mi osobně nejvíce líbily nápady od Nibeliona a
MerlinEl.
_________________________________________________________________________

U Nibelionova nápadu mi přišlo, že 20% je trošku málo a radši bych tam viděl 30, nebo 35%,
ale jinak je to dobrý nápad a líbil by se mi v praxi.

Co se týče MerlinEl, padla otázka, zda to nenapadá podstatu hry, ale podle mého názoru to
lidem jako například já, kteří víc myslí na estetiku, než na funkčnost města, velmi pomůže.
__________________________________________________________________________

Další kdo mne zaujal byl Lumithorr, avšak jeho kouzlo sice zvýší produkci, ale když hráč
nekontroluje svůj účet několikrát denně, pak je zde překážkou omezená kapacita zlata,
které mohou obytné budovy pojmout.

A nakonec jsme si nejspíš všichni všimli Silver Whisper, díky originalitě jejího nápadu.
Popravdě jsem poměrně nový v této hře a příliš nechápu důležitost tohoto kouzla, což se
možná v průběhu hry změní.


PS: Nesnažím se někoho urážet. Pouze se snažím o konstruktivní kritiku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Silver Whisper
ANCARY
Jacobson (i když s těmi 50% to dost přehnal, to číslo mělo být nižší a o hodně)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru