• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Hlasování o vítězi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1930
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1930

Guest
Vážení přátelé,

možnost zúčastnit se soutěže "O nejlepšího vypravěče" již vypršela. Kteří tři vyvolení si odnesou výhru v podobě diamantů?

Pročtěte si všechna uvedená soutěžní díla a tři dle vás nejlepší podpořte tak, že je napíšete do příspěvků níže.

da040926
Ashen
ZdendaMan
pekoka
Sheamus
Hester
solen
akcinel35
HeroOpice
Aurpen
kuci222
realkaM
Sintarandir
Woody69
strathor
Koumes
lukavicka
Makropulos
Maatina
paja 3atd
Aeidaill


Čekají na vaši podporu, tak neváhejte! Hlasování bude ukončeno 14. listopadu 2016 v 20.00 hodin

Hráčské hlasování je pro nás neopomenutelnou oporou při našem rozhodování, právo spravedlivě vybrat výherce si však stále ponecháváme my, Elvenar tým.

S přátelským pozdravem
Váš Elvenar tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Bylo velice těžké vybrat, protože kvalitních příběhů bylo dost. Chtěl bych gratulovat všem, že vůbec měli odvahu něco napsat (narozdíl ode mně), máte můj obdiv. Vybral jsem tyto tři příběhy:
1. Ashen (naprosto perfektní styl bez pocitu, že čtu překlad od googlu :D, příběh s humorným dějem, kterému hodně konkuroval příběh od Strathora)
2. solen (za mně nejpovedenější báseň o orcích, jejich povaze a se skvělým zakončením, navíc krátké a výstižné)
3. strathor (také příjemně čtivý příběh, nicméně báseň od solena mě oslovila více ;))

Kdyby se udělovala nějaká cena za nejhumornější příspěvek, dovoluji si nominovat kuci222. Za tohle díky, hodně mě to pobavilo! :D

Zadavatelům chci moc poděkovat za super soutěž, hodně mi to zpříjemnilo pobyt na poněkud negativně naladěném fóru v posledních několika týdnech a navíc - opět se ukázalo, že je mezi námi hodně skrytých talentů. :) Těším se, s čím přijdete příště... ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru