• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1789

Guest
Všechny nápady byly moc pěkné, a proto bylo tak těžké vybrat jen 3....:confused::oops: .... ale nakonec jsem se rozhodla a tyto tři práce mi přišly velmi originální, a proto si zaslouží můj hlas:p

Dargaard Aeternitatis
Pedrakhan
Prunetka
 

nataly111

Velmistr písma
Všechny jsou moc krásné, je těžké se rozhodnout.
Cassiophea Krásně namalováno, líbí se mi ty budovy.;)
Isabou Vybavím si dráčka na mazlení a je rozhodnuto.:D
Tajja Ten obrázek je super, ten mě dostal. Tím chci říct že se mi líbí celí ten nápad, ale ten obrázek....:rolleyes::)
 

DeletedUser876

Guest
---- Tak jsem to pocital k 13:14 hodin. samozrejme s toleranci krom prvniho mista 1 az 2 chyb.
Zatim a to dost vyrazne se tu chytla Cassiophea se 13 hlasy,
pote Ashen s 8 hlasy,
dalsi je Tajja se 7 hlasy,
a zatim by bramboru dostal Pes63.

Byl jsem na vysledek, ktery jeste neni jednoznacny, zvedavy.
(puvodni text presunut do spravneho mista)

Ja osobne dam hlas tem, kteri neobdrzeli zadny ci minimalni pocet, a vzhledem k tomu, ze mohu rozdat jen tri a chci byt nestranny,
tak je budu udelovat na zaklade seznamu soutezicich.
Pro mne:
1. misto - Mroukous
2. misto - Pedrakhan
3. misto - Prunetka


Zaroven chci podekovat tem, kterym se muj vytvor libil :)
ps: prosim, pro pripad hlasovani vyse zminene, aby mi neudelovaly hlas, tohle neni lobby :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1798

Guest
Ashen
Propracované, skvělý popis postav. Spousta zajímavých nápadů.
Tajja
Hmm taková podvodní říše s rozsáhlými městy. Líbí se mí nápad komunikace s vodními duchy. Krásný obrázek.
Svata88
Dokážu si představit nebeské pevnosti, jež ční nad městy. A bojové harpyje v leském brnění s kopím ostrý jako břitva Myšlenka ovladání jiných bytostí pomocí slov je zajímavá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru