• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

dRaczek

Pokročilý žák
regular96 (ehm je to velitelka no :rolleyes: )
Feariel (ten strom mě opravdu nadchnul)
hedvika151078 (taky v tom má prsty a nikdo si toho nevšiml :p )
Jinak rozhodování skutečně není snadné, protože každá kraslice by si zasloužila diamant za odměnu.
 

Frigg

Guest
Děkujeme všem, kdo se zúčastnili soutěže, ať již tvorbou nebo alespoň hlasováním. Soutěž je uzavřena a v nejbližší době budou zveřejněny výsledky :)
 

DeletedUser76

Guest
I já se přidávám s gratulací výhercům ;), poražení hlavu vzhůru nedejte se :D
Tak a můžeme se vrhnou - ti do další soutěže .
Moderátoři šup, šup :D, ať to frčí , potřebuji 3000 diamantů na šnečka ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
Já tak potřebuju 200 diamantů, abych konečně mohla mít třetího dělníka, kterého bych tak moc potřebovala, ale hold mám smůlu :D Ted jsem etda uražená, protože toto bylo mé vrcholné dílo a stejně to bylo k ničemu, snad to brzy odezní, jinak budu dlooouho protivná :D
 

Sindri

Guest
regular: Budiž ti útěchou pěkné ruce. :D Nescházelo moc. :) Doufám, že kvůli tomu na nás nezavřeš, mrzelo by nás to. Naneštěstí na tři místa můžeme umístit jenom tři soutěžící. :p
 

Deleted User - 42211

Guest
Sindri, doufám, že za pár dní mi to útěchou bude, ted jsem rozčilená :D první soutěž mi unikla o tip, druhá o pár rozdílů a ted toto...prostě se mi to nelíbí :D
I když uznávám, že díla vyhrála zaslouženě, ale to nemění nic na tom, že jsem naštvaná :D
 

Deleted User - 42211

Guest
Nataly, děkuji, jsi neskutečně vstřícná a já si toho cením :) Ale ty sis to zasloužila :) Zasloužili si to všichni, co se umístili, jde čistě o můj pocit :D Jsem člověk, co musí vyhrát prostě :D
 
Nahoru