• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

Sindri

Guest
30m7491.jpg
Vážení elfové a lidé,

Velikonoce jsou za námi a velikonoční soutěž tím pádem také! Děvčata dostala pomlázkou, co se do nich jen vešlo, teď nám zbývá už jenom určit, kdo získá odměnu v podobě diamantů do hry!

A jak na to? Níže můžete nalézt seznam soutěžících, napište nám tedy přímo sem jména tří z nich, jejichž dílo se vám líbí nejvíce!

Na nic nečekejte a hlasujte!

V rozhodnutí o konečném pořadí soutěžících, resp. výherců, má hlavní slovo Elvenar tým. Hráčské hlasování je pro nás ale neopomenutelnou oporou.

S pozdravem
Váš Elvenar tým
 

DeletedUser76

Guest
nataly111
regular96
rezina

1. místo natalynda :D za pracnost a čas ,který soutěži věnovala ;)
2.místo regularynda :D za opravdové kraslice a krásné ruce ;)
3. místo rezulinda :D pěkně propracované kresby postav hry Elvenar ;)

4. místo všichni ostatní účastníci soutěže :)
 

DeletedUser76

Guest
:D ... jasně,že jo .
Ne , ne já jsem si to rozdělila do tří kategorií,originální tvorba, kraslice , kresba .
A z každé jsem vybrala abych byla aspoň trochu spravedlivá, samozřejmě, že se mi toho líbilo mnohem více.
Balónky od Morduse jsou také velmi pěkné, Feariel také nádherné dílo, Lucinka moc roztomilé, Hedvika co je malé to je něžné, Luterinka srdečné přáníčko, dandom skvělé indiánské dílo :D, jenže bohužel mohu vybrat jen tři :( a tvé kraslice jsou moc pěkné :).
Ještě jsem zapomněla taky bodíky pro Santerr za krásně upečené beránky :D.
 

DeletedUser76

Guest
Nataly já nemám Velikonoce moc ráda :D tedy vůbec, těším se vždycky na přírodu a sluníčko a zpěv ptáků , s radostí vylézám ze zimního týpí ven do přírody pozorujíce jak se vše probouzí a na veselé barvy a matičku zem ,která je úžasná :). Samozřejmě,že mne napadaly nápady ,ale spíše pohanské.
Sláva v tomhle směru,že děti jsou veliké a už nemusím skrze ně různě zdobit vejce. A chodím čenichat do květinářství k jarním kytkám :D Hyacint tak nádherně voní :rolleyes:.
 

Frigg

Guest
Vážení a milí, kdo ještě chcete podpořit svého kandidáta na vítězství v soutěži O nejlepší kraslici, máte čas již jen do zítra do večera, tj. do středy 30.3.2016 do 20.00 :) Proto pospěšte a navrhněte své kandidáty co nejdříve :)
 
Nahoru