• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi - 1. kolo

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Vážení elfové a lidé,

soutěž v hledání jména pro nový svět je u konce, nyní je na vás, abyste rozhodli. Návrhů bylo opravdu moc, čehož si obrovsky vážíme, děkujeme!

Jak bude hlasování probíhat? Rozdělili jsme jej na dvě kola. V prvním (tj. tomto) můžete hlasovat pro 5 názvů, přičemž každému názvu tím udělíte bod. Toto kolo probíhá do 13.11. do 23:59. Poté 10 jmen s nejvíce body postoupí do užšího finále, které bude probíhat formou ankety a svůj hlas budete moci udělit pouze jednomu jménu.

Jelikož jsme otevřeni vašim návrhům a připomínkám, rozhodli jsme se vám dát možnost hlasovat pro všechny jména! Praxe je taková, že je nereálné, aby každé z jmen mohlo být využito, protože mnohé z nich jsou pod ochrannou známkou, nicméně teď už nikdo nemůže říci, že měříme dvojím metrem. Výběr nového jména záleží tedy jen a jen na vás! :)

Zde jsou vaše návrhy:
  • Albros
  • Alkatrum
  • Amylon
  • Areion
  • Archimedia
  • Arliyon
  • Barevell
  • Bendamar
  • Belqertis
  • Berezon
  • Berzel
  • Biralba
  • Bohemnat
  • Burvill
  • Cantison
  • Caverdyl
  • Dogubon
  • Dragondyll
  • Eclipsim
  • Edagwon
  • Eladaneira
  • Elderyll
  • Elnenaryk
  • Elwerenion
  • Erher
  • Estrela
  • Eqstrie
  • Faila
  • Flaithbeartach
  • Gordon
  • Harapan
  • Hastelion
  • Hernovo
  • Hyandaruss
  • Midgard
  • Minorion
  • Morwind
  • Pandora
  • Praestehorn
  • Ranevle
  • Salpener
  • Salvaderm
  • Sinya Arda
  • Sólsetur
  • Sunamór
  • Stellam
  • Svartálfheim
  • Teantphell
  • Thilianea
  • Tiara
  • Viktorix
  • Wandering
  • Wooland
  • Yggendryll
  • Začarovaný hvozd
 

Deleted User - 35985

Guest
Můj výběr je se jmény, které jsou zajímavé, nic mi ani vzdáleně nepřipomínají a líbí se mi.

ELNENARYK
EDAGWON
EQSTRIE
SALPENER
THILIANEA
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru