• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Hermód

DeletedUser5482

Guest
Ahoj hráči a hráčky Elvenaru,

nedávno jsem dostal možnost přidat se do týmu moderátorů fóra a přišel tedy čas, abych se představil i vám. Ačkoli v týmu jsem nováčkem, ve hře jsem již od jejích prvních dnů a mám ji strašně rád. Jsem hravý tvor, a mám rád hry všeho druhu - počítačové, deskové, i sportovní.

Na fórum za Vámi přicházím s cílem poradit a pomoci. Své jméno jsem si vybral podle severského "Posla bohů", proto i tady chci být ten, který k vám dodá všechny informace o hře, na které byste se chtěli ptát. Nebojte se mi psát, rád se vším poradím, jak jen budu moci!

Edit: Nedávno jsem přestoupil z týmu moderátorů k herní podpoře. I nadále ale budu chodit sem, mezi vás, a snažit se pomoci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5482

Guest
Podoba jména s funkcí je jednoznačně prostou náhodou :)
Každopádně děkuji, věřím, že mne to bavit bude :)
 

DeletedUser5977

Guest
Ahoj Hermóde, jsem tu nová a nemůžu přijít na to jak komunikovat. Hodně věcí nevím, nemůžu na ně přijít a nedaří se mi najít ani chaty a klanové chaty. Potřebuju poradit, nevím ani, kde hledat odpověď
 
Nahoru