• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Helinille

Helinille

Kolemjdoucí
Moje milé společenství. ,,Soul of Destiny" mám vás všechny moc ráda :),jste prostě ,pro mě, TOP na Elvenaru .Byly chvíle ,kdy jsem chtěla skončit s hrou:oops:, pro mé časté pobyty v nemocnici, závažná onemocnění a následné těžké operace ,pro mé omezující tělesné postižení atd. atd.:mad: ,v té době jste byli a jste mou oporou a já pokaždé zůstala a hrála a když jsem nemohla tolik jako vy ,snažila jsem se vám dělat radost bodíky, kterými jsem vás štědře obdarovávala:p, nevím jak dlouho budu moct s vámi hrát, protože v důsledku nemoci ztrácím zrak, ale slibuji, že do té doby budu s vámi a budu vám dál přinášet radost ,aby až nastane můj čas, jste na mne rádi vzpomínali, co vám popřát moje lásky ,.....hlavně hodně zdravíčka osobních a pracovních úspěchů a doufám, že se jednou potkáme všichni zdraví, mladí ,krásní ,tam za tím duhovým mostem v lepším světě ,kde Bůh nám setře každou slzu z očí a nebude již smrt ani křik, ani bolest, dřívější věci budou zapomenuty:D
 
Nahoru