• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hedám jehlu kvůli niti

DeletedUser254

Guest
Na rovinu si řekněme že se mnou je to složitý. Aktivní hráč moc nejsem a ani asi nebudu, protože mám k internetu celkově dost neutrální stav a nemám ho na to abych tu proseděl celý život.
Pro nějaké společenství asi taky moc velkým přínosem nebudu a nepočítejte s tím že mým přijetím vyletíte v žebříčku o 50 míst.
Mám ke hraní her svůj přístup který spočívá v tom, že hraju podle sebe a ne podle toho abych zlomil rekord v umístění nebo překonal stav nejlepšího ve společenstvu.
Do společenstva chci jen proto, abych nemusel příjímat nesmyslné požadavky trhu, kdy nabídky hráčů vykouzlí na mé tváři udivený výraz protože to co nabízí a to co za to chtějí je na kroucení hlavou po dobu nejméně jedné hodiny. Taky se mi nechce platit "poplatek" který není zrovna pro začátečníka ideální.
Sousedů moc nemám, protože mně bojování nebaví a kasárna mám jen proto, že byly v úkolu a nejdou zbourat - sem tam zadám i výcvik nějakých jednotek ale to je spíše ojediněle.

Pokud má někdo zájem o takového unikátního jedince, ze kterého nebude zrovna užitek, ať se ozve.

Budu se těšit na ty tuny nabídek které se jistě jen pohrnou.

Váš oddaný poddaný který nechce být sám v tom velikém světě zvaném Elvenar.
 

DeletedUser254

Guest
filips : dík za nabídku, ale už jsem našel rodinu, která by se o mě postarala. Je ovšem otázka jak dlouho jim ta radost vydrží, takže ještě neházej lyže ze skály !! Klidně se může stát že vám zabouchám na vrata a budu prudit ve vašem spolku.
 

DeletedUser133

Guest
Tak jo když budeš chtít přijd' k nám máme pořád otevřené dveře:)
 

DeletedUser254

Guest
Toto oznámení se týká členů mého společenstva.

Tak lidičky, omluvte moji nepřítomnost a to z toho důvodu že se od včerejška nemůžu dostat do hry.
Podle nepodložených ale docela přesvědčivých předpokladů, za to může instalace Windows 10.
Bude tedy nutné přeinstalovat celé PC, páč se toho neřádu nemůžu zbavit.
Přeinstalovávat mi to bude jeden kamarád až zítra, takže snad do té doby vydržíte beze mě.
Chápu že je to velká ztráta, ale nedá se nic dělat.
 

DeletedUser418

Guest
Já už Windows 10 nějakou dobu mám a vše mi funguje naprosto v pohodě, tak doufám, že svůj problém s PC vyřešíš co nejdříve ;)
 

mendalam

Guest
Přeji, Norquisi, ať se léčba počítače podaří a zase ti to jde jak má. A těším se, až se zas objevíš.

--
Eh, a teď jsem si ještě uvědomila, že jsem včera kdesi zahlédla zmínku, že někoho může pozlobit i nejnovější aktualizace programu Flash Player, tak kdyby něco, koukněte s kamarádem případně i na to....
Ať se daří.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser254

Guest
Ahoj.
Jsem tu zpět a tedy by bylo vhodné se k někomu přidat.

Poprosil bych ale všechny kteří by o moji maličkost měly zájem, aby mi neposílaly nabídky od společenstev které mají v informacích zbytečné a nesmyslné požadavky na vstup.
Například takové :
- denodenní aktivita (nemám každý den čas a navíc žiju rád v reálném světě)
- každodenní sousedská výpomoc
- výstavba pouze bonusových manufaktur (tomu nějak nerozumím. Co je komu do toho co mám postavené ?!)
- výstavba divů a výpomoc z divy lidí ve společenstvu (totální kravina. Lidí je sice 24, takže bych každý den mohl klidně dávat všem body, ale jak se budu posunovat ve výzkumu, navíc o divi zatím nejevím zájem)
- postup v žebříčku. Podmínka v závorce : pokud hráč v žebříčku nebude postupovat, bude vyloučen ( a jinak jako jste normální :eek: ??)
- výkup surovin pouze od členů společenstva (libí se mi ta diktatura. Koupíš od někoho jiného a hned letíš - výborný motivační slogan)
- komunikace v chatu (? a když nebudu odepisovat na trapné dvojsmysly tak co ?)
- na žádosti bez krátkého popisu nereagujeme (tak dík za ochotu)
- zkušební doba 1 - 3 týdny (čily seď na prdeli a drž hubu. Kvůli tomu se tady zvonilo klíčema ne ?)
- hledáme jen elfy (sice jsem elf, ale vy jste rasisti)
- požadujeme pouze hráče kteří rozvíjí své město. Jakákoliv delší stavební neaktivita znamená vyhazov (nechápu jak v tom společenstvu může někdo být)
- preferujeme "objevené" hráče (být ve společenstvu sám je tak smutné)
- hledáme lidi do 500 místa v žebříčku (šťastnou ruku při hledání)
- hledáme lidi z těmito bonusovými surovinami ........( ...... )
- minimální věk pro vstup je 18 let (soukromá detektivní služba na vás musí vydělávat majlant)
- minimální bodové skóre pro vstup 20 000 (hraju teda už dlouho a jsem tak tak na hraně)
Podobných podmínek jsem našel ještě spoustu.

Zjednoduším to všem kteří by mě chtěly otravovat z podobnými nesmysly - přečtěte si velmi pozorně první přízpěvek v tomto tématu. Pořád si za ním stojím a nemíním to nijak mněnit.

:)
 

Deleted User - 42211

Guest
Taky mě občas toto pobaví, konečně to někdo vtipně sepsal ;) Mimochodem, naše společenství by ti mohlo vyhovovat :p ;)
 
Nahoru