• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení hanz44

hanz44

Pozorovatel
Ahoj ,hraju už celkem dlouhou dobu,ale až teď Jsem si řekl,že se lognu na fórum:)
Ke hře Jsem se dostal přes kamaráda a chytla mě :cool::)
V současné době mám dvě města v Arendylu a dvě ve Winyandoru a to z toho důvodu,že Jsem měl v práci celkem hodně času a u hry mi to rychleji utíkalo ,ale došel Jsem na konec a při čekání na další osadníky Jsem se rozhodl ,že zkusím hrát od začátku ,takže Jsem do každého herního světa přidal město :cool::D
Baví mě komunikovat s lidma v klanu a pomáhat radou či jinak začínajícím hráčům .. a také poznávání novích lidí je super.Taky mě baví sledování různých debat bez toho aniž bych do nich nějak zasahoval,ale někdy se neudržím a musím se zapojit:D:cool::) ..asi proto Jsem se zaregistroval teď na fórum.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj hanz44,

vítám Tě na našem fóru. Všimla jsem si, že už jsi se stihl pořádně rozkoukat a diskutovat v různých tématech. Jen tak dále... ;) Pokud bys potřeboval jakkoliv poradit, kdykoliv se na mě můžeš obrátit. ;)

Ať se Ti u nás líbí a přeji mnoho úspěchů ve hře. :)
 

DeletedUser6126

Guest
Ahoj Jumalo. Poradíš i mně když budu potřebovat pomoct? Nechci aby mě Hanz44 přdběhl :)


Ahoj Jumalo. Když se nabízíš k radám, tak bych se rád zeptal, kde se dá zjistit, kdy hráč začal hrát Elvenar. Děkuju za odpověď :)

// Odstraněna citace. Jumala
 

hanz44

Pozorovatel
:D :D :D :p:p:p:po_O co Ty tady ..Jsem se lek:D
přihlásil Jsem se stejným nickem a jen změnil malinko heslo a při odhlášení ze hry ,když se chci pak přihlásit se mě to zeptá jako hanz44 2.8.2017 nebo něco 2020 a tak Jsem to zjistil ;):D
 

Deleted User - 500563

Guest
@atimeles Pokud budeš potřebovat poradit, tak samozřejmě jsem tu i pro Tebe.;)

Co se týká Tvého dotazu, pokud chceš zjistit, kdy jsi začal hrát tuto hru. Tak pokud ještě máš registraci na svém mailu, tam by si to našel A druhá varianta je, že napíšeš na herní podporu. :)
 
Nahoru