• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Halloweenská úkolová linie

DeletedUser2449

Guest
Zdar.
@Irina já to zabalil u 26 úkolu před několika dny. Jako na to nemám ani vojáky ani suroviny abych to dokazal vyřešit. Ty odměny zas za tu dřinu nestojí. Dříve šlo, že se daly některé úkoly plnit i skrz samotné soutěže(konkrétně šlo o zisk relikvií např. při zimní akci, jenže oni ty odměny změnili a relikvie nahradili těma požehnáníma. "Ti" tam nahoře to zrušili protože jsou to já nevím jak to slušně nazvat. Prostě jsou a hotovo. Furt by chtěli jen prachy, prachy, prachy. Do této hry jsem naposled vložil peníze před několika měsíci kdy jsem si zakoupil ty kouzelné dílny, ale od té doby zůstaly na svém původním levelu což je level 4 a já už jsem pomalu na prahu levelu 8. To jsem si ušetřil hodně peněz, které lifruji do jiných her které si na rozdíl od této zaslouží za premiový obsah platit.o_O

EDIT
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2940

Guest
presne tohle proste nedomysleli ja stojim na orkach a sem ted u vil takze první úkol co tohle hraju neudelam nadhera a sem pekne nakrknuta

katrms ze ses na to nevykaslal prachy házet do toho snad ne :D ale ja do toho házet prachy nebudu když to nedomysleli a jen kvůli budovam házet prachy abych je mela to opravdu ne i když by se mi docela hodili

Střety z turnajů se nikdy, opakuji nikdy, nezapočítávaly do těchto úkolů :) Poprosím tedy @pusinecka aby nešířila špatné a falešné informace a nemátla hráče :) Tyto úkoly jdou splnit jen a pouze plněním střetů v provinciích.
napsala jsem tam jestli si dobře pamatuju takze si nejsem jista :D promin priste to napisu lip

Zdar.
@Irina já to zabalil u 26 úkolu před několika dny. Jako na to nemám ani vojáky ani suroviny abych to dokazal vyřešit. Ty odměny zas za tu dřinu nestojí. Dříve šlo, že se daly některé úkoly plnit i skrz samotné soutěže(konkrétně šlo o zisk relikvií např. při zimní akci, jenže oni ty odměny změnili a relikvie nahradili těma požehnáníma. "Ti" tam nahoře to zrušili protože jsou to já nevím jak to slušně nazvat. Prostě jsou a hotovo. Furt by chtěli jen prachy, prachy, prachy. Do této hry jsem naposled vložil peníze před několika měsíci kdy jsem si zakoupil ty kouzelné dílny, ale od té doby zůstaly na svém původním levelu což je level 4 a já už jsem pomalu na prahu levelu 8. To jsem si ušetřil hodně peněz, které lifruji do jiných her které si na rozdíl od této zaslouží za premiový obsah platit.o_O

EDIT
souhlasim s tebou :D snad se někdo tam nahore nenastve :D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Moni Arda

Znalec fóra
@pusinecka Já tedy nevím, ale jestliže jsi už u víl, tak jsi zažila dost eventů, tudíž i kdyby nám @iDavis nedával s předstihem seznam úkolů pro plnění eventů, abychom měli možnost strategicky naplánovat, co je třeba, mělo by Ti být jasné, že je třeba mít v zásobě prozkoumané provincie, avšak s nevyřešenými střety, abys měla možnost splnit úkoly v rámci eventů. Neříkám, že jejich splnění není náročné, ale s trochou zájmu, přemýšlení a plánování se to alespoň v tomto případě na tvé pozici uhrát dá, resp. dalo. :)
 

Fionella

Znalec fóra
Přiznám se, že mě trochu mrzí, že hallouweenské úkoly jsou postavené způsobem získej buď vše a nebo nic. Když pominu menší odměny za plnění jednotlivých etap. Osobně, pokud by to bylo možné, bych hlasovala pro eventy typu "Podzimní události", tam se mohl dostat alespoň k jedné z hlavních výher každý hráč, i ten méně zkušený, kromě hráčské zdatnosti mohla k získání výhry napomoci i určitá dávka štěstí (myslím vyhrané oříšky navíc). Uznávám, příprava akce typu "Podzimní událost" musí být pro tvůrce hry mnohem mnohem náročnější. Jen se zeptám, je to přehnané doufat, že do Vánoc nám tvůrci hry nabídnou akci podobnou stylu Podzimní události ....třeba tentokrát v zimním kabátku? Všimla jsem si v městech u některých hráčů zasněžených budov a tak se odvažuji těšit, že pokud bude nějaká "zimní hra", bude se více podobat stylu "Podzimní události" než Hallouweenským úkolům. :)
 

DeletedUser2940

Guest
@pusinecka Já tedy nevím, ale jestliže jsi už u víl, tak jsi zažila dost eventů, tudíž i kdyby nám @iDavis nedával s předstihem seznam úkolů pro plnění eventů, abychom měli možnost strategicky naplánovat, co je třeba, mělo by Ti být jasné, že je třeba mít v zásobě prozkoumané provincie, avšak s nevyřešenými střety, abys měla možnost splnit úkoly v rámci eventů. Neříkám, že jejich splnění není náročné, ale s trochou zájmu, přemýšlení a plánování se to alespoň v tomto případě na tvé pozici uhrát dá, resp. dalo. :)
tak za prve když si tohle myslis ses uplne na opacne strane :D ja tam stojim uz pekne dlouho :D ale jinak v poho i munule ukoly co byli tak tam celou dobu stojim takze smula a jestli bych to mela spocitat tak nechtej ale číslo ti napisu 2-3 mesice tam stoji :D :D fakt me prekvapuje ze napíšete hned zpravu a nezeptate se :D ja se musim smat proto nerada chodim na forko :D
 

DeletedUser15

Guest
@pusinecka, vis, Elvenar je strategicka hra, u ktere se holt musi poradne myslet dopredu, ne jen bezmyslenkovite klikat. Pokud u hry nechces premejslet, okej, je to tvoje volba, ale neobvinuj z toho vyvojare! ;)
 

DeletedUser467

Guest
@Fionella V téhle hře se několikrát do roka objevují velké eventy jako byl ten podzimní + se k nim ještě objevují takové mini eventy jako je tento halloweenský. Oni vlastně tyto menší eventy ani nenazývají eventmi, ale úkolovými liniemi. Obojí se tedy ve hře objevuje, neber tak tuto halloweenskou akci jako změnu eventů. V zimě se určitě můžeme těšit zase na něco většího jako byl podzimní event :)

Jinak tato halloweenská úkolová linie pro mě není vůbec atraktivní. Osobně jsem se na ni úplně vykašlala. O tom, že se dá úkol "vyřeš xy střetů" splnit i v turnajích, by mohli pouvažovat...
 

DeletedUser4336

Guest
Thespia >> Myslím si totéž, podzimní akci jsem si užil, tuto tykvodušičkovou jsem taky (a to dokonce brzy) zanechal osudu, mě se ten dýňák nevyplatí. Takže se těším na lepší časy, určitě přijde něco lepšího ;-).
 

DeletedUser2988

Guest
mohli by přestat do eventů dávat "vyřeš xyz střetů" .... jsem ve vílách, ostatní provincie po mě už chtějí orky i na vyjednávání, na boj se nechytám absolutně, takže díky tomuto opět nedokončím event jako další před ním ... mohl by někdo, prosím, myslet i na lidi, jako jsme my?
 

DeletedUser1278

Guest
opět problém...
už po několikáté stavím budovy a vylepšuji na level 4 - teď už jsem na to kvůli věření vyplácala i "požehnání" a nic,nezapočítalo se mi to

tyhle problémy fakt jen odrazují... a koncovka?
vyřeš 23 střetů
získej 29 relikvií....
vzdávám to :(
 

DeletedUser2940

Guest
mohli by přestat do eventů dávat "vyřeš xyz střetů" .... jsem ve vílách, ostatní provincie po mě už chtějí orky i na vyjednávání, na boj se nechytám absolutně, takže díky tomuto opět nedokončím event jako další před ním ... mohl by někdo, prosím, myslet i na lidi, jako jsme my?
donutka to sami jsme na tom stejne ale počkej jejich reakce proto ja uz vypnu forko a ukazu se tu raci zas az bude zas nakej event. :D musim se jim jenom smat myslet do predu ale kdo ma vedet ze skonci u toho tak dlouho jako ja :D nepremyslej :D

@pusinecka, vis, Elvenar je strategicka hra, u ktere se holt musi poradne myslet dopredu, ne jen bezmyslenkovite klikat. Pokud u hry nechces premejslet, okej, je to tvoje volba, ale neobvinuj z toho vyvojare! ;)
tak jestli si myslis ze lidi budou koukat 3mesice dopředu jsi na omilu bouzel lidi jsou ze se koukaj do predu ja se koukala ale bouzel mi to nevyslo staci ? lide bojuji dost z místy a proto vykupujou nebo vybujujou stred kvůli mistu takze hod se do klidu a uz me to zacina stvat tohle to co vy piste jen se tomu musim smat tedkon clovek sem něco napise a vy hned jak syreny do nej pustite nejdriv se ptejte pak odpovídejte tohle je trapny co jsi napsal koukam ty spis nepremyslis dopředu :D mej se

Příspěvky sloučeny a smazány vulgární výrazy. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
opět problém...
už po několikáté stavím budovy a vylepšuji na level 4 - teď už jsem na to kvůli věření vyplácala i "požehnání" a nic,nezapočítalo se mi to
Možná by stálo za to si daný úkol pořádně přečíst ;)
30. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší

Takže úroveň 4 ti nestačí, musíš vylepšit až na úroveň 5 alespoň 4 budovy...a ne obráceně, jak zřejmě děláš...


@pusinecka ach, ty se směješ a já pláču! Takhle likvidovat český jazyk...to by se tatínek jistě divil...pláču nad školstvím!
tak jestli si myslis ze lidi budou koukat 3mesice dopředu jsi na omilu bouzel lidi jsou ze se koukaj do predu ja se koukala ale bouzel mi to nevyslo staci ? lide bojuji dost z místy a proto vykupujou nebo vybujujou stred kvůli mistu takze hod se do klidu a uz me to zacina stvat tohle to co vy piste jen se tomu musim smat tedkon clovek sem něco napise a vy hned jak syreny do nej pustite nejdriv se ptejte pak odpovídejte tohle je trapny co jsi napsal koukam ty spis nepremyslis dopředu

mohla by ses trochu krotit, nechápu, proč nadáváš ostatním hráčům za to, že ty máš problém zvládnout splnit úkoly, kteří ostatní zvládají... Navíc nechápu tvé 3 měsíce dopředu...jako proč? Hned, jakmile vyšlo upozornění o nastávající úkolové řadě, tak iDavis dodal veškeré úkoly... Tudíž jsi znala předem úkoly a nečekala, až ti naskočí ve hře...šlo se na ně připravit, minimálně s výrobou, a to ani nemusíš stavět nové manufaktury, lze to i s málem...natož s tím množstvím, které máš ve městě
 

amalka45

Znalec fóra
ahoj take koncim na 30ukolu temer pred branami nejsou provincie tedy vyzkoumany navic a take uz nemam zasoby....skoda priste si rozmyslim zda to budu hrat nebo radeji si skudlit na dalsi postup .vojaky uz mi pobili.....
 

Darkness2613

Guest
@Irina možná místo vzteklého smajla, bude lepší se poučit z této úkolové řady a uvědomit si, že zcela jistě bude event vánoční a ten bude určitě hodně dlouhý. A co udělá někdo kdo přemýšlí? Zkoumá a zkoumá, vyčkává a nezavírá provincie a těší se na vánoční dárky, které mu vánoční event nadělí a dárky dostane jen ten, kdo bude připraven ;):).
 

DeletedUser1278

Guest
Možná by stálo za to si daný úkol pořádně přečíst ;)


Takže úroveň 4 ti nestačí, musíš vylepšit až na úroveň 5 alespoň 4 budovy...a ne obráceně, jak zřejmě děláš...

já věděla, že v tom bude nějaká blbost :D no, tentokrát ta moje
dík za správné nakopnutí
 

Deleted User - 42211

Guest
Zkus se příště nejprve ptát a teprve pak plivat okolo sebe ;) Toto bývá častý problém, pomalu v každém eventu se někdo takový najde ;)
 

DeletedUser4453

Guest
Zdravím všechny, tato úkolová linie je opravdu úžasná, jen pro normální smrtelníky jsou takovéto bonusové linie celé nesplnitelné a nedokončitelné, teda pokud si neplatí a neplatí další a další diamanty, oříšky a podobně, začínám uvažovat, že pro neplatící členy je to ztráta času a dost věcí nesplnitelné úkoly, je to jen byznys??? Joe.
 

DeletedUser2308

Guest
@JoeKing dovolím si s tebou nesúhlasiť.Mám mestá na oboch svetoch a úlohy dávno splnené.Bez diamantov,konzervantov a bez chemických látok.Uplný bio produkt.Je vás tu viac,čo ste s tým mali problém,ale dá sa to.Nebudem tvrdiť,že niektoré úlohy mi nenahrnuli krv do tváre,ale hádam že keby to bolo ako pre deti v materskej škôlke,tak by ma to ani nebavilo.Neviem,nebol som sa pozrieť k tebe do mesta,možno si začiatočník,uvidíš,časom prídeš na to,ako na to a potom to bude úplna malina ...;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
pro mě byl event velice jednoduchý. toto úterý už jsem šel na poslední úkol tak, aby mi relikvie pokryl turnaj. a to jsem neměl žádné místo navíc, abych naklikal veškerou výrobu hned první den. ale odpojil jsem pár obytných baráků od cesty, získal pár čtverečků, a nakonec jsem tam těch lvl 1 manufaktur namačkal tak akorát. a šlo to bez urychlovačů.

co jsem tak pochytil, největší problémy jsou jsou s řešením střetů...

1) buď je člověk hodně na začátku, provincie jsou sice vyzkoumané hnedka, ale na výkup nejsou suroviny => pomůže společenství.
2) člověk je před orkama, s provinciemi hodně napřed a další už chtějí orky => to je bohužel špatné, ale...
3) člověk je hodně pokročilý, surovin milion, ale jedna provincie se zkoumá 3 dny => chce to být stále připravený a mít tak 3/4 volné provincie v záloze :)

v případě bodu 2 se musí plánovat dopředu. když vím, že provincie od vzdálenosti 11 už chtějí orky, tak nebudu dokončovat všechny desítkové jak smyslů zbavený. pár si jich nechám do zálohy, minimálně na velké události typu pochod stád / eldrasil, a malé eventy holt vypustím. a oželím jedno rozšíření města za cenu možnosti dokončit event :)
 

DeletedUser4287

Guest
Tak jsem haloweena neziskal...chybí mi jeden úkol který stejně nestíhám...za mne jsou úkoly velmi nevyrovnané...a jsou mezi nimi propastné rozdíly....sebrat trochu surovin je lehoučké ale vyřešit 23 střetů je časově velmi náročné a těžké...nebo získat mrtě relikvií bez turnajů jde taky velmi těžko....škoda...asi se budu muset lépe předem připravit:)
 
Nahoru