• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Halloweenská úkolová linie

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Jste připraveni na spektakulární událost? Pána dýní a pekelné čarodejnice! Letošní halloweenská úkolová linie odstartuje 27. října a potrvá do 9. listopadu, takže se ujistěte, že jste připraveni včas splnit všechny úkoly, abyste se dozvěděli celý příběh a zároveň získali úžasné budovy. Těšíte se na to? Napište nám to.
 

iDavis

Legenda

Přehled úkolové linie



Aké úlohy a odmeny nás čakajú najdete v spoileri nižšie. :)

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 27.10.2017
Koniec: 9.11.2017

Banner02.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_halloween_2017_-_sada_loh.png
EL_-_akcia_-_halloween_2017_-_sada_loh.png


Prvá sada ponúka 32 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Vyrob 13x nápoje
2. Kúp 1 VB
3. Vyrob 7x jednoduché nástroje
4. Presuň 1 budovu
5. Získaj desivo malé množstvo mramoru
6. Získaj desivo malé množstvo ocele
7. Získaj desivo malé množstvo dreva
8. Vyrob 3x chlieb
9. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
10. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
11. Vyrob 1x produkt z každej základnej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt z každej základnej manufaktury (9-hodinový)
13. Utrať 25 VB
14. Kúp 17 VB
15. Získaj 19 relikvií
16. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
17. Získaj 3 ľubovoľné kúzla
18. Získaj nejaké množstvo krvavých mincí
19. Trénuj 300 vojakov
20. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 20 alebo vyšší
21. Vyrob 25x chlieb
22. Vyrob 15x pokročilé nástroje
23. Vyrob 97x nápoje
24. Vyrob 10x košík jedla
25. Získaj nejaké množstvo jedovatých zásob
26. Vyrieš 17 stretov
27. Vyrob 7x sada nástrojov
28. Vyrob 37x jednoduché nástroje
29. Preskúmaj 1 provinciu
30. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší
31. Vyrieš 23 stretov
32. Získaj 29 relikvií

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_-_akcia_-_jese_2017_-_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 1x déšť mincí (10%)
  • 1x přídel zásob (10%)
  • 45x zesilovač (3 min)
  • 36x zesilovač (15 min)
  • 10x zesilovač (30 min)
  • 3x kúzlo Magická výroba
  • 3x kúzlo Magický dar
  • 3x kúzlo Sila zásob
  • 6 VB

Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_halloween_2017_-_h.odmeny.png
 
Naposledy upraveno:

Baxcze

Znalec fóra
Paráda další event a ty odměny vypadají opravdu moc hezky...tak ty jednoznačně chci...-)))

Ten 20. úkol bude pro mě pěkná makačka...jsem u trpaslíků takže na 20 lvl nic nezvednu a na vyzkoumání technologie si budu muset ještě dlouho počkat jelikož té žuly je opravdu málo.Kdyby se ta žula těžila alespoň o trochu rychleji.Mám 8 kamenolomů na žulu a už víc než týden šetřím na výzkum golemů jelikož nic jiného méně náročného na žulu zkoumat nemůžu...uff to bude oříšek.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3225

Guest
Měl bych jen dotaz..odměny...parametry budov budou zanechány nebo budou změněny jako minule? Já jen,jestli se mám snažit nebo na to kalit... :)
Jinak samozřejmě vítám každý event,každý turnaj.... ;)
 

DeletedUser494

Guest
crueface: hraju to už dva roky a tohle byla první změna parametrů budovy během eventu, kterou jsem kdy zažil. Takže ne, na 99% nebude změněna, bylo to podle mne výjimečné.
 

Angedev

Velmistr písma
Neví někdo v kolik cca by měli akci spustit? Na wifině mi Puffin neběží, budu muset přepnout na data, tak bych je nerada plácala zbytečně :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
trochu mě mrzí, že ty budouvy nejsou nic moc... v inventáři mám stále 4 dračí matky a 2 modré stormy z podzimní akce, které postavím spíš.

mnohem víc mě ale lákají ty průběžné odměny : krátké urychlovače se budou velice hodit. všichni to znáte - chcete jít spát a barák se dokončí až za půl hodiny. a přesně na tyhle situace se ty krátké urychlovače velice hodí :)
 

DeletedUser3877

Guest
Jít do postele 45x o tři minuty dříve, nebudu z toho přespalý?

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2917

Guest
@Baxcze joooo u trpaslíků jsem zvládla vylepšit zlatou propast na level 6, jaký jsem měla přebytek VB, bo jsem neměla žulu na dokončení technologií... Tam to fakt vázne. Teď jsem u Orků a myslím, že to bude dost podobný :confused::D
 

DeletedUser3225

Guest
u orků je to ještě horší..:) Už jsem vylepšil všechny divy některé i 2x:)) Jinak jsem rád,že změna parametrů byla ojedinělá...
 

DeletedUser1244

Guest
Trošku nedomyšlené úkoly - vyřešit 40 střetů, je u vyšších úrovní hráčů nesplnitelné. Nejdříve je nutné mít provincie a jedna provincie prozkoumána za 3 dny (10 střetů v ní). Mrzí mě to.
 

DeletedUser4265

Guest
A mně by zajímalo jak má hráč co hraje obchodní styl,nemá kasárny ani žádné budovy kde by mohl cvičit jednotky udělat úkol číslo 19 konkrétně:Trénuj 300 vojáků?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
kasárny jsou povinná budova, ty mít prostě musíš :) a staví se úplně na začátku hry.

a s obchodním stylem (bez vojenských budov) budeš akorát sám proti sobě. já provincie pouze vykupuju, a přesto stavím vojenské divy a dostatečné množství zbrojnic - protože turnaje.

PS.: a cvičiště je také dostupné relativně brzo. není problém ho postavit, vycvičit vojáky a hned zase zbourat.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Trošku nedomyšlené úkoly - vyřešit 40 střetů, je u vyšších úrovní hráčů nesplnitelné. Nejdříve je nutné mít provincie a jedna provincie prozkoumána za 3 dny (10 střetů v ní). Mrzí mě to.
Hraju asi 3 měsíce (jsem ve IV) a ani pro mně to není splnitelný. :( Pro mne bude těžká 15, 20, 26, 31 a 32.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4265

Guest
kasárny jsou povinná budova, ty mít prostě musíš :)
Jak je tedy možné že je nemám postaveny?:-D Nejspíš až tak povinný nejsou viď?...

s obchodním stylem (bez vojenských budov) budeš akorát sám proti sobě. já provincie pouze vykupuju, a přesto stavím vojenské divy a dostatečné množství zbrojnic - protože turnaje.
Tak jaký styl hrám je čistě moje věc,jde hrát naprosto v pohodě obchodním stylem,nehoním se kupředu,nemám to zapotřebí a turnaje,co stihnu/zvládnu vykoupím,stejně v nich ty odměny nejsou nijak zázračné..

cvičiště je také dostupné relativně brzo. není problém ho postavit, vycvičit vojáky a hned zase zbourat.
Ano to je,takže já budu stavět cvičiště jo a pak,spočítej si jak dlouho my bude trvat vycvičit 300 jednotek..A nejsem někdo kdo má čas u toho přesedět půl dne,mám práci,taky reální život,mobilní aplikace není že bych mohl v práci něco odkliknout a nejedná se jen o ten úkol co zmiňuji,i ty provincie jsou pro některé hráče nadlidský úkol..Minulá akce byla dobrá aspoň v tom že to byli denní úkoly a kdo nestíhal nebo něco mohl si ořechy nebo na konci ty výhonky koupit ale tady jde ty budovy získat jen za splnění všech úkolů což je dost..No sice se my ty budovy líbí ale pro mně bohužel..
 

Prealiena

Velmistr písma
@Thoriorx Sorry, ale co to tady tvrdíš?
Kasárny nejdou zbourat a postavit je máš povinný úkol už v první kapitole.
Od první kapitoly dál je mít prostě musíš a tohle není první úkol na cvičení vojáků, podobných je mraky v každé kapitole.

Chceš mi tvrdit, že ses v hlavní příběhové úkolové linii hry nehnul od první kapitoly?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Thoriorx : tak ty povinné úkoly se dají ignorovat, že ano. ale do budoucna to není úplně dobrý nápad. závisí na nich i sada nepovinných úkolů ke každé kapitole, a z nich je obrovský přísun zásob, tam je opravdu škoda se o to připravit jen proto, že člověk nechce stavět kasárnu.

a že nejsou odměny v turnaji zázračné, s tím si dovolím nesouhlasit :) stálý přísun kouzel / run / VB je super. a když je to zrovna ten turnaj na tvou bonusovou relikvii, několikanásobné zvýšení výroby je také super. a prastaré divy se bez toho staví velice špatně.

jako neříkám, že úkoly jsou jednoduché, sám budu mít problémy se jimi prokousat v čas. jen jsem chtěl říct, že i pro začínajícího hráče to není nereálné.
 

DeletedUser4265

Guest
@Thoriorx Sorry, ale co to tady tvrdíš?
Kasárny nejdou zbourat a postavit je máš povinný úkol už v první kapitole.
Od první kapitoly dál je mít prostě musíš a tohle není první úkol na cvičení vojáků, podobných je mraky v každé kapitole.

Chceš mi tvrdit, že ses v hlavní příběhové úkolové linii hry nehnul od první kapitoly?
Tak jsem asi hacknul Elvenar viď když píšeš že od první kapitoly dál nejde bez kasáren hrát...:)

@CorwinOfAmber Pořád ale píšeš co je dobré pro mně a co není,já tady neprosím o radu nebo rozbor stylu mého hraní a píšu to opět,díky ale opravdu to nepotřebuji.Co se týče run do divů,jdou získat i za diamanty,VB do divů,stačí mít dobré vztahy z lidmi na mapě kolem sebe a něco si tam dá člověk sám nebo opět diamanty..Neříkám že jsou odměny v turnaji špatné,říkám že nejsou až tak zázračné..Neříkám že turnaje nedělám,co stihnu nebo na co mám suroviny to udělám ale abych kvůli turnaji stavěl vojenské budovy,nebo dokonce divy co přidávají vojenské bonusy to opravdu ne,raději ušetřené místo použiji na jiné budovy a investice do vojenských divů vrazím do divů z kterých bonusy využiji(kultura,obyvatelstvo,obchod..)

No tak či tak,mně vadí,nebo lepší slovní spojení absolutně se my nelíbí úkol na ten trénink vojáků a taky nemožnost získání budov v eventu jiným způsobem než jen uděláním všech úkolů.Kdyby šlo mít třeba na výběr trénink x vojáků nebo dodání x surovin tak vůbec by to nebylo od věci,jsou tam přece úkoly kde si člověk může vybrat tak tady by to mohlo být taky...Nebo aspoň možnost přeskočení úkolu za diamanty,proč ne,třeba,nelíbí se ti úkol?Za 1000 diamantů ho můžeš přeskočit a jít na následující úkol.Hned bych to využil..Prostě mít možnost jak úkol obejít když člověk nemá vojenské budovy..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Darkness2613

Guest
@Thoriorx já bych tipovala, že nikoho z celého Inno nenapadlo, že některý hráč zcela ignoruje vojenskou složku hry. Možná pokud si hraješ sám a provincie pouze vykupuješ, ale pokud jsi ve společenství, tak snad nemáš v plánu vykupovat každý týden celý turnaj? No každopádně jsem zvědavá, co budeš dělat, až bude třeba na výkup provincií i orky, k nim není kasáren třeba, ale rozhodně je třeba zbrojnice, takže se vojenským budovám nevyhneš.
Upozorňuji, že ti neradím, pouze konstatuji ;).
 
Nahoru