• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

HÁDANKY

Deleted User - 42211

Guest
přesně tak ;) můžeš položit další hádanku :) Nebo kdokoliv
 

dRaczek

Pokročilý žák
No znám jen takové morální dilema co se prý vyskytlo u pohovoru o práci.

Jedete za divoké bouřky mrazivou nocí a na odlehlé autobusové zastávce uvidíte tři osoby čekající na autobus.
Stařenku která vypadá velmi nemocně.
Svého starého přítele který vám kdysi zachránil život.
A ženu nebo muže (podle pohlaví kdo toto čte) svých snů.
Do vašeho vozu se však vejde už jen jeden pasažér. Co uděláte?
 

Lukula

Velmistr písma
Nemocná stařenka uprostřed mrazivé noci za divoké bouře? To je buď převtělený ďábel nebo se hodně opila a teď chudák neví co dělá. Určitě by mi pozvracela auto... :D
Žena mých snů? To těžko, takovou už mám a pokud bych viděl druhou, měl bych halucinace... :eek:
Takže beru kámoše. Dluhy se vrací a hádám, že mu tím zachráním život. :cool:
Ale fakt nevím, jaká by měla být správná odpověď, zlehčuju to, tak doufám, že to není nějaký psychovýzkum...:D
 

DeletedUser469

Guest
já si myslím že tu nemocnou stařenku bych do toho vozu vzala
 

Lukula

Velmistr písma
Co nebo koho vezu v tom autě? o_O
Pokud je to něco, mohu to na zastávce vyložit, vzít všechny tři a pak se pro věci vrátit.:)
Pak je tu možnost, že zastavím, dám klíčky svému nejlepšímu přiteli, aby odvezl nebohou stařenku domů. Než se vrátí, strávím krásnou mrazivou a deštivou romantickou chvíli s ženou svých snů, vyměním si sní tel. číslo, až se vrátí kamarád hodím ji domů (přece si ji nenechám přebrat):D a nakonec se vrátím pro kamaráda a zapijeme spolu shledání a můj nový objev. :cool:
 

dRaczek

Pokročilý žák
Lukula. Tak tohle se dá brát jako správná odpověď. Je to tak. Dám klíčky od vozu svému příteli aby odvezl stařenku do nemocnice a sám si zajel kam potřebuje a já počkám na zastávce s osobou svých snů. ;)
 

DeletedUser469

Guest
já mám vtipnou hádanku:

je to černé a letí to přes rybník.Co je to?:):)
 

DeletedUser469

Guest
Správně angelikapey je to nakopnutý kocour teď někdo můžete dát hádanku:D
 
Nahoru