• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

HÁDANKY

DeletedUser56

Guest
To mohu uznat jako správně :)
Další řešení je : předevčírem, včera, dnes, zítra, pozítří. :)
 

DeletedUser34

Guest
V záhrade je niekoľko stromov
Na jednom z nich na hruške rastú hrušky
zafúkal silnejší vietor a spôsobil že na strome už nie sú hrušky
avšak hrušky nie sú ani pod stromom ani nikde vedľa stromu
Viete to vysvetliť :D
 

DeletedUser56

Guest
Na stromě byly dvě > hrušky a po zafoukání větru jedna žuchla na zem tak už na stromě nejsou HRUŠKY, ale jen jedna HRUŠKA a pod stromem taky jen jedna. Pěkný > slovní chyták :p
 

Anubis

Guest
pokud se presunutej zeton na cilovej nepocita za dve zetony ale stale za zeton tak je to jednduche :)
zeton z 10 hod presunu na 1 hod
z 10 hod na 1 hod (preskocim 11 a 12)
z 11 na 2 hod(preskocim 12 a 1 zeton )
z 12 na 3 hod (preskocim 1 a 2 zeton)
z 9 na 6 hod(preskocim 8 a 7)
z 8 na 5(preskocim 7 a 6)
a ze 7 na 4 hod (preskocim6 a 5)
 

DeletedUser56

Guest
Dobrý pokus ,ale zde je správné řešení : 12 na 3 > 7 na 4 > 10 na 6 > 8 na 1 > 9 na 5 > 11 na 12
 

DeletedUser56

Guest
Zde jsem připravila trochu náročnější hádanku ,ale bude to naopak. Hádat budu Já a věřte, že se nespeltu.

V odkaze je 6 kartiček na kterých jsou čísla od 1-60. Vaším úkolem je si vybrat číslo a mě jen sdělit na , kterých kartičkách se to číslo nachází. Kartičky jsem baraveně označila :růžová, fialová, zelená, žlutá, červená, černá


http://prntscr.com/7t0i1k
(v odkaze náhled na kartičky)

Nagual
 

DeletedUser56

Guest
Nikdo se nechce pokusit zadat myšlené číslo > nebo < přijít na kombinaci ?
 

DeletedUser56

Guest
19
Děkuji za pokus. Pokud tě bude zajímat kombinace ráda Tě zasvětím. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser56

Guest
Všem se omlouvám > nebyla jsem ve vlasti a jen co se zmátořím tak sem vložím nějaký : Rébus ;) . Díky za pochopení. Lenka
 

DeletedUser56

Guest
Tak opět pro matematiky jedena početní : )

Prosím o myšlené jednomístné číslo, které se znásobí dvěma a pak + 4 > celý výsledek se znásobí 5-ti > pak +12 > výsledek se opět znásobí 10-ti

Konečný výsledek napsat > Já se pokusím uhodnout : myšlené číslo ;) > Díky těm kdo se o to pokusí

Nagual
 
Nahoru