• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

HÁDANKY

DeletedUser56

Guest
Teď dám Forseti číslo do soukromé zprávy. Od 1 -50. Jak jsem psala.

Ten co bude chtít semnou hrát si zaznamená číslo podle instrukce a připočte 81 > pak škrtne prní číslo a připočte >1. Ve finále původní číslo odečte od výsledku a Foresti by měl potvrdit správnost .

Nagual.
 

graywolff

Guest
Hm, zkusil jsem to a vyšlo mi -18. Je to k něčemu?
Vybral jsem číslo x z intervalu 50 - 100, připočetl 81, škrtl první cifru, přičetl 1, vyšlo mi nějaké y, pak jsem spočítal z = y - x a z = -18.
Ale možná jsem to blbě pochopil...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já myslím, že odpověď můžeme uznat. Správný výsledek má být sice 18, ale v podstatě jsi to trefil. Dávej prosím další. :)
 

graywolff

Guest
Jedna jednoduchá:

Už dvakrát mohl vstoupit do kmenových válek, mohl se projít historií, být antickým Řekem nebo taky kovbojem. Kdysi dřív i pirátem nebo trosečníkem. A nechybělo mnoho, aby byl moderním generálem. Místo toho skončil ve světě elfů.

Co je společným jmenovatelem toho všeho?
 

graywolff

Guest
Vážně nikdo neví? Myslel jsem, že jsou tady samí matadoři světa vydavatele online her ...
 

graywolff

Guest
Správně, společným jmenovatelem bylo Inno.
Můžeš pokračovat v zadávání.
 

DeletedUser34

Guest
no ja neviem žiadne hádanky len také staré

lezie lezie po železe nájde dierku do nej vlezie čo je to :D
 

DeletedUser98

Guest
můžu pokračovat ve stejném duchu?

má to 4 rohy, žádné nohy, jenom břicho veliké :cool::cool::cool:
 

DeletedUser98

Guest
Tři muži se potápějí v řece, ale když vylezou z vody, jenom dva mají mokré vlasy. Jak je to možné?
 
Nahoru