• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

HÁDANKY

DeletedUser467

Guest
Řídíte autobus.
Jakou barvu očí má řidič?

Jen na vysvětlenou... kdyby někdo nechápal :) Hned v první větě zadání hádanky je řečeno, že autobus řídíte vy. Na otázku jakou barvu očí má řidič je tedy odpovědí barva vašich očí ;)
 

DeletedUser6

Guest
Chybí mi tu to tlačítko s poděkováním :D:)
Dáš další hádanku? ;)
 

DeletedUser467

Guest
Jóóó, to jsem taky nepochopila, proč není všude na fóru možnost poděkování :)

Moc hádanek neznám, tak přidávám aspoň jednu jednoduchou, ale klidně sem přihoďte i vy ostatní nějakou zapeklitější :)

Představte si situaci, že máte otce se synem, které musíte rozestavit tak, aby syn stál za otcem, ale zároveň před synem aby nikdo nestál. Jak otce a syna postavíte?
 

Ethariel

Guest
Je to jednou v každé minutě, dvakrát v každém momentu, ale ani jednou za sto tisíc let.
 

Fulla

Guest
Nikdo nic, tak já dám :)

Jedna topinka se smaží deset minut, tedy pět minut z každé strany. Na pánev se vejdou dvě topinky vedle sebe. Za jak dlouho nejrychleji osmažíte na jedné pánvi tři topinky?
 

DeletedUser180

Guest
Topinka 1, 2 a 3

Topinku 1 a 2 dám na pánev.
Z jedné strany se udělají obě - 5 min.
Vytáhnu topinku 2 a dám topinku 3. Topinku 1 otočím na druhou stranu - 10 min.
Vytáhnu topinku 1 (je z obou stran opečená) otočím topinku 3 a vložím topinku 2 (obě jsou opečené z jedné strany) - 15 min.

Všechny 3 topinky jsou opečené z obou stran. Čas je 15 minut.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru