• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Green Jane

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

Green Jane


1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se - Green Jane a jsem z Olomouce. Let je mi přesně tolik, aby mě bavilo hrát Elvenar.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Hraju od roku 2018. Je to jediná hra, ve které nikdo neválčí se sousedy a nevykrádá zásoby.

3. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ráda poslouchám klasickou hudbu a miluju muzikál( hlavně Drákulu s Danem Hůlkou) . Dřív jsem se zabývala kreslením příběhů a tak podobně.

4. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Jsem momentálně v domácnosti.

5. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Moje přezdívka znamená Zelená Jana. Význam ? Ani nevím, tak nějak mně to napadlo, že to v angličtině zní zvučně.

6. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala a proč?
Vybrala jsem si elfy, snad proto, že mám ráda žánr fantasy.

7. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Elvenar hraju i na tabletu, protože nosit s sebou PC to jaksi nejde.

8. Co si myslíš o událostech a jejích odměnách?
Zatím mně to baví , nejvíc mi vyhovovaly truhličky. A je škoda, že z odměn zmizely studny přání.

9. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo případné vyjednávání s duchy?
Na věž jsem se moc těšila, tu mám asi nejradši, protože je krásně vytvořená. Ale - moc "žere" materiál.

10. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání či boj? A co říkáš na změnu turnajů, která tu nedávno proběhla?
Turnaje hraju ráda . Zato v provinciích se bojovat nedá ,protože - jak před časem řekl jeden spoluhráč - "..vytřou si se mnou zadek dřív, než stačím dát šíp do luku".

11. Sleduješ dění na betě a máš přehled o připravovaných novinkách dřív než přijdou k nám na Cz svět?
Na Betu nemám čas. Ale přehled mám díky Idavisovi, jehož sledování a zpracování novinek si moc cením.

12. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademie je fajn, často mi vytrhla trn z paty.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Na závěr všem přeju hodně štěstí ve hře - a věčným rejpalům navrhuju : zkuste Forge Empire nebo Anocris. Budete se
rychle chtít vrátit do Elvenaru. Taky jsem to udělala. GJ.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru