• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Gravrat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png
Další, kdo přijal pozvání do osobnosti Elvenaru je hráč Gravrat. Děkujeme, že si na nás udělal čas.


1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?

Jmenuji se Ondra a je mi 44 let. Nyní žiji v Praze.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Elvenar hraji něco přes dva a půl roku. Začal jsem při dlouhých zimních večerech a už mě to nepustilo.

3. Máš nějaký sen či představu, o něčem, co ve hře není nebo by mohlo být jinak, co by jsi v ní měl rád? Otázka od hráčky luterina
Byl bych rád, pokud by se daly zapínat manufaktury najednou, tak jako to jde u dílen. A už se těším, že turnaje budou zabírat méně času. Jedna provincie = jeden střet a jsme na čtvrtině času.

4. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ve volném čase hraji Elvenar, ale jinak se rád toulám, hlavně po hradech a zříceninách. Jezdím na kole a dříve jsem chodil hrál tenis a squash, ale na to teď nemám moc čas. Rodina a Elvenar mají přednost. Na podzim rad chodím na houby. Houby nejsou záliba, ale spíše posedlost.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Pracuji v reklamní agentuře.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Ona to není přezdívka, spíše je to jméno pro mé městečko. Chtěl jsem něco bez významu a nepoužité. A toto jméno jsme před skoro 30 lety použili v Dračím doupěti.

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybral a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Hraji za obě rasy. Na Winyandoru za Elfy a na Arendyllu za lidi. Spřátelená rasa, žádná - mám jen neoblíbené a ještě více neoblíbené. V podstatě je oblíbená každá, kterou mám za sebou.

8. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Na mobilu i na PC, oboje má svoje výhody a nevýhody. Poslední dobou upřednostňuji telefon, připadá mi to tam přehlednější a lépe tam poznám co jsem ještě nezapnul.

9. Co si myslíš o událostech, jejich úkolech a odměnách?
Mám rád ty, kde si můžeš vybrat z 3 truhel. Naopak nejhorší bylo vybírání z 20 dárečků. Poslední událost docela šla, ale ty odměny už nejsou tak zajímavé jako dříve. Přeci jenom Fenixové a medvídci jsou k nezaplacení. Ještě dva dny po konci eventu, hledám okolo města, jestli tam něco nespadlo. Odměny z DS jsou slabé, tam se ani neženem za TOP výsledky, ale hrajem to jen pro zábavu.

10. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo případné vyjednávání s duchy?
Ze začátku jsem moc nadšen nebyl, ale postupně jsem si ji oblíbil. Po spuštění věže pro společenství se snažím dojíždět, až nahoru. Klidně použiji i urychlovače, pokud během týdne nestíhám. Celou věž vyjednávám, jen občas něco uhraji armádou, když mám okouzleného ohniváka. Rád vyjednávám nahoře s posledním duchem. Bez použití diamantů je to mazec.

11. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání či boj?
Ze začátku jsem hrál turnaj na manuál, ale už dlouho hraji pouze na automat a část i vyjednávám, ale materiál si raději šetřím na věž. Poslední dobou si šetřím budovy na podporu armády na nový turnajový model.

12. Sleduješ dění na betě a máš přehled o připravovaných novinkách dřív než přijdou k nám na Cz svět?
Moc ne, ale manželka je můj informátor. Mám městečko v super týmech a většinu informací mám od spoluhráčů. Tímto bych jim, nejen za toto, poděkoval jak v Beleriandu tak v Lenivém Sněhuláku.

13. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
S akademií jsem naprosto spokojený, bez ní bych se nehnul. Z věže mám dostatek lepidel a tak se mi akademie nezastaví.

14. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
Také děkuji a přeji všem, aby se jim hra dařila.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru