• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzlo GoodHood

DeletedUser3147

Guest
Automatron

Sesláním tohoto kouzla přivoláte poloboha Automatrona.
Automatron se na určitou dobu stane vaším správcem a bude vybírat zlaťáky, řešit vzpoury, odpovídat na dotazy vašich poddaných a pořádat hostiny.


- každých 5 minut od aktivace kouzla, Automatron posbírá zlaťáky z obytných budov
- doba trvání kouzla je 16 hodin (kouzlo lze aktivovat znovu až po skončení trvání předchozího)
- na výrobu je potřeba dvou vzácných a jedné obyčejné relikvie
- doba výroby je 10 hodin



*Bohužel se mi vnitřek obrázku příliš nepovedl a je to pouze návrh
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iefyr

Guest
Popisek mluví o třech věcech, ale reálně to má dělat jenom jednu z nich. OK. Zajímalo by mě, jestli by na něco takovýho někdo chtěl plýtvat relikviema.
 

DeletedUser3147

Guest
Popisek mluví o třech věcech, ale reálně to má dělat jenom jednu z nich. OK. Zajímalo by mě, jestli by na něco takovýho někdo chtěl plýtvat relikviema.

Popisek je napsaný podobně jako u jednotek. Je to jen jakési zasazení do světa, aby si to někdo dokázal lépe představit.

(např.: u jednotek je napsáno něco jako "Tomuto orkovi se velmi stýská po domovských planinách." )

A co se týče druhého bodu, a sice, že to nikdo nebude chtít používat... Dle mého názoru se najde hodně lidí s nedostatkem zlata a času na sbírání, kterým se toto kouzlo bude hodit.
 
Nahoru