• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Gnómové, živel země

DeletedUser592

Guest
Gnómové, rasa malinkých tvorečků žijících v hlubokých podzemních jeskyních, kde zakládají svá podzemní města. Komunita s vřelým vztahem k matičce Zemi. Dokáží tvarovat jakýkoliv kámen dle svých představ. Lépe svou myšlenku nakreslit a formulovat nedovedu.
 

Přílohy

  • DSC_0001 (2).jpg
    DSC_0001 (2).jpg
    402,8 KB · Zobrazení: 136

DeletedUser592

Guest
Opravdu mi nejde kreslit jen tak z hlavy, jednodušší jsou pro mě konkrétní věci a portréty, ale snad to pro představu těch malých človíčků stačí.
 

DeletedUser1198

Guest
Mě nepomáhá ani předloha, jsem technický typ a na co nestačí pravítko a podobné pomůcky, to mne zabíjí :)
 

DeletedUser592

Guest
Tak ne každý má talent to je pravda, jak ale vždycky říkala paní profesorka na výtvarku 97 % je tvrdá dřina.
 

DeletedUser592

Guest
To je bohužel ta zbylá čáat, talent, zato ostatní dokážou jiné supr věci, třeba jako jeden, co tady krásně veršoval k tématu, to zase neumím já ;)
 

DeletedUser592

Guest
Já bych tady viděla i lepší nápady, dokonce i s tím co by ovládali Gnómové ;), nýbrž děkuji za pochvalu.
 

DeletedUser592

Guest
Navíc moc originál v tom nevidím, mám to od Salvatoreho a Pechova z knížek. Ale bylo by zaujímavé je zapracovat do hry.
 

DeletedUser34

Guest
no je to nieco novsie ako co byva vkadej fantazi to iste dokola draci trpaslici to uz je tak opakovane ze je toho moc
 

DeletedUser592

Guest
No právě proto mě zaujali, příběh Drizzta a jeho gnómského přítele se mi hodně líbil, vlastně jeho prvního opravdového přítele.
 

DeletedUser592

Guest
S tím naprosto souhlasím, jedna z mála dobrých fanatsy co se mi hodně líbila, nu asi jsem nenapravitelná, ale pokud se mi poštěstí přečíst něco lepšího, budu opravdu překvapená, líbilo se mi to i více než Silmarilion od Tolkiena.
 

DeletedUser1795

Guest
Já bohužel Tolkiena nikdy nečetl :( Ale Drizzt je hodně dobrý, i když jediné, co si pamatuju z Vyhnanství, je, (POZOR SPOILER)že Drizzt byl většinu času Lovec a Zlovůle oživila Zaka :)
 

DeletedUser592

Guest
Jojo, to tam bylo, ale taky tam byl docela popsán život u Gnómů a pak tam byli ti Telepatové a jejich kolonie myslím.
 

DeletedUser592

Guest
Ano, jsem si nemohla spomenout, koneckonců ti by byli v elvenaru také zajímaví
 
Nahoru