• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Frigg

Frigg

Guest
Jako nová moderátorka tohoto skvělého fóra se vám tedy také představím.
Co se týká věku, tak pamatuji ještě děrné štítky a z děrných pásek jsme dělávali ozdoby na stromeček ;) S uchovanými štítky a 8" disketami teď boduje dcera na hodinách výpočetní techniky :D

Protože jsem dle zvěrokruhu Ráček-dráček, zvolila jsem si nick Frigg, podle severské bohyně, která je patronkou mateřství a rodinného života. Je nás plný barák ženských... já, dvě dcery, fenka, kočka a snad i ti pavouci jsou jen samičky, podle toho, jak rychle se množí... Partner má ke své podpoře jen kocoura :) Je ale nejoblíbenějším členem rodiny, protože veškerou zvěř krmí ;)
Co ještě prozradit... jsem spíše venkovský typ, ke svému životu potřebuji prostor, zahradu, zvířata. Ráda jezdím na vodu a chodím pěšky, kolo moc nemusím... to nestíhám fotit a užívat si okolí.
Jsem ráda, že tady s vámi mohu být :)
 

DeletedUser418

Guest
Milá Frigg,
děkuji Ti za krásné a poutavé představení, dle kterého jsi mi velmi sympatická.:)
Také jsem venkovský typ, který potřebuje prostor, zahradu a zvířátka. S manželem jsme pěší turisti a výlety do přírody milujeme a podnikáme velmi často. V současné době jsme my ženy v přesile - já, přítelkyně mého staršího syna Michalka a dvě fenky (Čínský naháč a Francouzský buldoček). ;)
Jsem ráda, že jsi mezi námi a těším se, že se tu na fóru budeme často potkávat.:)
 

Deleted User - 42211

Guest
Líbí se mi lidi, co o sobě umí psát vtipně, poutavě a jsou skromní (Což u mě moc nefunguje :D ) A tady je to jeden člověk lepší jak druhý :)
 
Nahoru