• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

forthefirst

forthefirst

Učedník
Ahoj, hledám aktivní spolek, hrající věž minimálně na stříbrnou placku. Jsem již skoro rok ve 4. kapitole a na tomto světě ( Arendyll ) nechci pokračovat dál. Jsem schopen se ve věži dostat až nahoru ( pokud mám nějaké posilovače ) a v turnaji dám stabilně a udržitelně 4000+ bodů. Turnajové skóre mám však omezeno maximálním počtem provincií, které jsem schopen dokončit ( vzdálenost 9 ), takže maximum je někde kolem 6500 bodů. Co se týče DS, tak nemám potřebu jej vůbec hrát. Je-li potřeba jsem schopen dodat nějaké ty náramky a pár úlomkových odznaků. Pokud se tedy najde věžový spolek, který by akceptoval výše uvedené, budu rád :)
 

Vasil35

Kolemjdoucí
ahoj Jsi rok ve 4 kapitole? To asi nejsi moc aktivní, proto Ti tu nikdo neodpověděl i přez to že si to přečetlo 44 lidí.
Zkusil bych na sobě máknout a hledat společenství přez vyhledávání ve hře a ne tady.
 

forthefirst

Učedník
@Vasil35 - do hodiny od zveřejnění jsem byl přijat do spolku;). Ono totiž to, že jsem zůstával stát v té 4. kapitole mělo své důvody a rozhodně to nesvědčí o mé neaktivitě. Např. v turnajích jsem lepší než ty v 11. kapitole:).
@jana.souck - Jani u vás nebylo volno
 

jana.souck

Pokročilý žák
U nás je volno, nebo by se dalo udělat. Tři lidi určitě nehrajou. Zařídím to, stačí říct.
 
Nahoru