• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Flóra

DeletedUser133

Guest
Zdravím hráče Elvenar,

Určitě každý má na své zahrádce nějakou kytku.
Tak ji nám můžete tady představit.
Nezapomeňte napsat ke kytce jméno :).
 

DeletedUser133

Guest
gYKLz.png
Jméno: Ořechoplodec
Mám ho rád protože moc hesky voní
 

Frigg

Guest
Taky se vaše flóra venku splašila? Ač zimní měsíc, líska vesele vyhnala jehnědy, lýkovec kvete...
 

DeletedUser201

Guest
mé kaktusy spí bo musí bo jsem je zahodil dosklepa a vzpomenu si cca na konci března..
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Všichni o mně tvrdí, že mi ,,chcípne" i umělá kytka.. :confused: Bohužel je to pravda :D

Jak jste na tom s kytičkami vy? Máte nějaký zahradnický úspěch, nebo Vám to taky uvadá? :cool:

Hezký den Tuulikki ;)
 

luterina

Veterán
Přežila mi jedna jediná, a to ta od mámy, z Kanárských ostrovů. Když mi úplně vyschne a já jí zaliji, tak vyraší úplně nové lístky a celá nová a když jí přeliji, tak potom vydrží bez zalití velmi dlouho, vřele doporučuji všem, komu umře i ta umělá, tahle je nesmrtelná. :D Bohužel jak se jmenuje nikdo neví, ani podle fotky chytrý vyhledávač, je to kytka neznámá, beze jména, tak jí říkám kytička. :)
 

DeletedUser4336

Guest
Na lodžii chilli papričky, vybírám takové ty nenáročné (casicum annuum), aby z toho něco bylo, a mohl ochutnávat i nezapřísáhlý/á chilližrout nebo plechová huba.
 
Nahoru