• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla FIX: Kouzlo Magický Dar (Úprava)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
----------------------------------------------
FIX: Kouzlo Magický Dar (Úprava)
----------------------------------------------


Úprava kouzla Magický Dar:
Při jeho používání na budovy, si přeji aby šli vidět "pomocné ruky" na každé budově, na kterou mi dali výpomoc sousedé i členové klanu. ...Je to pro lepší orientaci při používání tohoto kouzla na kulturní budovy. Kde nemusíme pořád přeblikávat na které budově máme výpomoc a na které ne.

Stačí aby "Pacička, Ručičky" šli vidět když kliknu na kouzlo: Magický Dar a začnu ho používat. (Zatím je to udělané tak že při použití kouzla mi "ručičky" zmizí a objeví se až po kouzlu jak dělám další věci ve městě a toto kouzlo už nemám zakliknuté na další používání.

Klidně i když s tímto kouzlem najedu na budovu, na které mám výpomoc danou. Tak se může objevit základní info o budově, kde se píše jak dlouho výpomoc trvá a tak, podobně jako když na něj najedu normálním způsobem. ...Předejde to všemu možnému a hru to jen prosvětlí :)

Děkuji,... ANCARY ♥
 

DeletedUser341

Guest
Nevím, jestli to hru zrovna "prosvětlí", ale každopádně bych to svého času uvítal taky. Teď sice sesílám kouzla cíleně "na všechny kulturky, co dávaj pořádnou kulturu", a packy neřešim, ale vím, že bych tuto "opravu" stejně využil.

Za mne PRO
 
Nahoru