• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vánoce FISKERsFURY CZ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4225
  • Vytvořeno

DeletedUser4225

Guest
V Elvenaru čas zimy nastává, a jak už to tak bývá, krajina se nám mění. Listí mizí, tráva modrá zimou, a sníh létá vzduchem. Všichni si zdobí své budovy, aby zapadly do období zimy. Budovy získávají jinou barvu, a to světle modrou a bílou (dle mého nejlepší barvy pro zimu). Sídla vypadají jako ledové království, zámky, hrady atp. Zvířátka se schovávají, aby v klidu přežily mrznoucí zimu, ale stejně se najde mnoho zvířat, jenž běhají po lese a užívají si první sníh. Zatím co padají první vločky sněhu, Trpaslíci ochotně pletou teplé oblečení, ale za menší poplatek (přece na vánoce nemůžou být bez peněz ne? ;) ). Sněhu stále přibývá, a Elfové/Lidé si neví rady co s ním, a tak si zavolali Orky, kteří jsou silní a pracovití, aby jim pomohli odhrnovat sníh z uliček. Víly kouzlí vánoční zářivé ozdoby, a ty rozzáří celé město. Vánoční nálada už je tu, zpívají si všichni koledu, protože štědrý den je v dohledu. Všichni oblečení ve vánočním shání dárky pro majitele města, aby je odměnil vysokou odměnou. Někdo kupuje pozemky, někdo shání další pracovníky, jiní shání cenné věci a další diamanty. Den před štědrým dnem, když je vše připravené, jsou všichni zváni přes pozvánky na štědrý den do Sídla na obrovskou hostinu. Všichni se připravili, a další den je tu. Je to Štědrý den! Všichni se tam baví, pijí vodu, víno, jí různé jídla jako například chléb, různě připravené maso, ale také i něco pro ostatní, kteří maso nejedí. Na konci pohoštění, má majitel města proslov, po kterém následuje miliónový týden ohňostroje. Co je to ten miliónový týden ohňostroje? Je to týden, kdy se každý den po západu slunce vypálí různý počet různých typů rachejtlí, ale nejvíce jich je vypáleno v posledním dni týdnu, a to na poslední den v roce, kdy je ohňostroj nejzajímavější. Celkem rachejtlí je milión ;) :D. Všichni byli odměnění až 10x větší cenou než sami do vánoc "vrazili". Děti běhají po venku a užívají si zimy, dokud ještě je sníh.
THE END

Prosím vás o názor, děkuji :).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4797

Guest
Chtěl si názor tak ti ho velmi rád dám a nebudeme chodit kolem horké kaše :)

Dle mého názoru velmi krátký příběh na umístění, má to potenciál ale chtělo by to víc zamakat. Taky bych se vyvaroval smajlíkům v textu, závorkám, "atd." Určitě by se našli i nějaké menší hrubky ale ty vypisovat nebudu. Čísla jako 10x by se měla psát slovy. Na tyhle menší nedostatky je to tady zatím asi nejlepší příběh :) Kdyby ses tomu více věnoval, mohl by ses s tím někam dostat :D Hodně štěstí přeji :)
 

DeletedUser4225

Guest
Děkuji za názor, celkem s tebou souhlasím, ale já na tady toto vypisování moc nejsem, moje fantazie je jinde, a na mnohem jiné téma, takže v tomto stále plavu. Já se umím rozepsat, ale pokud to není něco, čemu se věnuji roky, tak se nerozepíšu. Například anime, sci-fi a fantasy se věnuji hodně dlouho, takže k tomuto se dokážu rozepsat, velmi dobrou fantazii v tomto směru mám, protože je to moje nejoblíbenější žánr filmů/seriálů.
 

DeletedUser4797

Guest
Děkuji za názor, celkem s tebou souhlasím, ale já na tady toto vypisování moc nejsem, moje fantazie je jinde, a na mnohem jiné téma, takže v tomto stále plavu. Já se umím rozepsat, ale pokud to není něco, čemu se věnuji roky, tak se nerozepíšu. Například anime, sci-fi a fantasy se věnuji hodně dlouho, takže k tomuto se dokážu rozepsat, velmi dobrou fantazii v tomto směru mám, protože je to moje nejoblíbenější žánr filmů/seriálů.

Chápu no :) sám taky píšu příběh pro tuto soutěž, ještě nejsem zdaleka hotov, je nejlepší si to vylepšit co nejlépe a ne to hned mrsknout sem s tolika volného času do konce soutěže :) každopádně držím palce v tvém vlastním psaní sci-fi atd. :D :)
 
Nahoru