• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mazlíček FISKERsFURY CZ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4225
  • Vytvořeno

Která verze se vám líbí víc? Pokud byste byli tak hodní, tak udejte důvod do komentáře, děkuji.

  • Obr.č.1 - Ohnivá (Soutěžní)

    Hlasy: 10 100,0%
  • Obr.č.2 - Ledová (pouze dodatek-neúčastní se soutěže)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    10

DeletedUser4225

Guest
Ahojte, tady je nakreslený mazlíček. Pojmenoval jsem to Šavlozubá Liška Různoocasá :D. Proč různoocasá? Protože né vždy se narodí se stejným počtem ocasů, čím více ocasů, tím větší má cenu. 6 je nejvíc, to má tady tato liška.
Dělí se na 2 druhy:
  1. Ohnivá (viz. obrázek)
  2. Ledová (přidávám i tuto verzi, ale je to jen dodatek, do soutěže vkládám pouze červenočernou kresbu lišky (obr.č.1), navíc tahle ledová verze je upravená počítačem->invertováním barev) nehejtujte mě kvůli tomu, je to jen pro vaši lepší představu :)
Bylo to nejvzácnější zvíře, do doby než byli odchyceni páry tohoto zvířete. Po odchycení se je snažili rozmnožit, až se lehce přemnožili, přesto není známo kde se momentálně převážně schovávají. Ale vždy se najde liška, která si běhá v přírodě.
Asi tento popis nebyl potřeba, ale já ho sem chtěl dát :D. A chtěl bych vás poprosit o názor, děkuji.
Obr.č.1
24135546_1988695221408057_1229664177_n.jpg

Obr.č.2
24135546_1988695221408057_1229664177_n2.jpg
 
Naposledy upraveno:

Bonny77

Znalec fóra
Nádherný kéž bych taky uměl taky tak kreslit já vždy i postavy mám jako tyčky s hráběma :D :( :D
Jinak více se mi líbí ohnivý jelikož je výraznější :)
 

DeletedUser4225

Guest
Taky že mi to trvalo 3 dny než jsem to nakreslil :D a mě osobně se taky více líbí Ohnivá :3 :) :D navíc černá s červenou jsou moje oblíbené barvy :D

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Darkness2613

Guest
Moc povedené dílko, i já bych dala přednost té ohnivé, kdyby neměla tak ostré zoubky, klidně bych si jí za domácího mazlíčka vzala :).
 

DeletedUser4225

Guest
Děkuji, mě to přijde roztomilé s těmi zoubky :D :3

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4225

Guest
To právě bych moc nechtěl, to by byla spíš jak chameleon :confused: taky jsem nad tím přemýšlel chvíli ale nezamlouvá se mi to

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Dovedu si jí představit, a ač jinak tento styl nemusím, tak zde se mi líbí asi ze všech nejvíc. Nemám rád draky a jejich mutace, nejsou pro mě uvěřitelní, aspoň ne tak jak jsou tu prezentováni, stejně tak ti roztomiloučcí mazlíci se mi prostě nelíbí, tak by to příroda ani neudělala, a tím pádem se mi ani do Elvenaru nehodí, ale tahle liška je fajn. A já furt co se mi to toulá krajinou. Od obyčejné pouze zrzavé lišky jsou nepřehlédnutelní, ale schovávaj se mršky. U mě tento mazlík zatím vede.
 
Nahoru