• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Filtr poměru nabídek [předáno]

Spunny

Guest
Ahoj všem.Když chci brouzdat na tržišti tak mě štve že musím kolikrát přejít až 7 stránek s neskutečně předraženými nabídkami.Tak mě napadlo jestli by také vedle těch nabídek nemohl být křížek na nezobrazování těch dech beroucích nabídek .Díky a hodně štěstí ve hře
 

Sindri

Guest
Tématu jsem si dovolil dát trochu věcnější název. Ono „Neskutečné“ toho moc z názvu o nápadu nevypovídá. :(
 

CherryFlower

Guest
Taky jsem už uvažovala nad tím, že by se mi líbilo mít možnost označit si některé nabídky, aby se vůbec nezobrazovaly, protože jsou naprosto nesmyslné a já bych se nerada omylem uklikla. Filtr s možností skrýt nabídky, které nemají ani jednu hvězdičku, by se mi tedy moc líbil.
 

DeletedUser312

Guest
:-D když odfiltruješ ty drahý tak už tam žádný nezůstanou :-D nápad dobrej taky bych takovou filtraci uvítal..... jen bych k tomu ještě přidal rozšíření počtu těch se kterýma se může obchodovat bez poplatku a širší záběr tržiště ....
 

DeletedUser180

Guest
Já bych uvítal kdyby tržiště mělo víc možností filtrů.
- vyhledat jen nabídky na jeden druh suroviny
- odstranit nevýhodné nabídky
- zobrazit jen dostupné nabídky (nezobrazily by se mi ty zašedlé které požadují 1000 drahokamů za 16 000 mramoru)
- nastavit si souseda jako prioritu (zobrazila by se mi jen nabídka kterou si označím jako prioritu - tedy třeba jen jedna)

Možná by to sneslo ještě několik nastavení, ale teď mně zrovna žádná nenapadá.
 

Deleted User - 42211

Guest
Jsem rozhodně pro, at se ukazují jen ty, které si přeju. Taky by bylo dobré, aby když obchoduju s někým už po x-té, abych s dotyčným už nemusela platit poplatek. Velice často vyměňuju zboží se 2 hráči, ke kterým se snad nemám šanci dostat v objevování provincií. Když už s nima provedu třeba 20 obchodů, stálo by za to být už bez poplatků
 

DeletedUser467

Guest
Já bych uvítal kdyby tržiště mělo víc možností filtrů.
- vyhledat jen nabídky na jeden druh suroviny

Tahle možnost tam je. Nahoře máš možnost vyfiltrovat si nabídky jen od společenství a nebo podle toho, co se na tržišti nabízí a co se požaduje. Můžeš si tam jednoduše zakliknout co chceš :)

Jinak filtr "zobrazit pouze nabídky od objevených hráčů" by byl fajn. Ale nijak moc mě to netrápí, že tu není, zas tolik nabídek tam nemám, aby se to nedalo proklikat i bez něj :D
 

Ethariel

Guest
Nu jak tak koukám na velikost nabídky v tržišti, tak je dosti možné že některý hráči by neměli s kým obchodovat. Vzhledem k počtu hráčů, počet nabídek není až tak velký.
 

DeletedUser467

Guest
Bavíme se pouze o filtru, který si ty sám můžeš zakliknout, když budeš chtít, ne o tom, že by se ti tam takové nabídky už vůbec nikdy nezobrazovali. Jinak na tržišti nejsou nabídky od všech hráčů co jsou na mapě, ale je tam daný jen nějaký okruh (nevím přesně jak to funguje). Navíc jsou zpoplatněny nabídky od hráčů, které nemáš objevené, takže tržiště může být trochu na pendrek v tomto ohledu a s nabídkami může být kříž. Pro lepší směnu surovin je potřeba najít si kvalitní společenství.
 

Ethariel

Guest
V tom mám štěstí. Lidi a elfové z společenství kde přebývám jsou čilí obchodníci :)
 

mroukous

Guest
souhlas, nabídky kde je je méně jak 2 hvězdy mě v 95% nezajímají, přidat možnost zakliknout filtr
 

DeletedUser312

Guest
Pro nováčka nepoužitelné
pro nováčka je tržiště jen domek kterej musí postavit aby si na něm mohl zjistit že nic nekoupí :-D takže jak třídění nabídek tak i tržiště je pro něj nepoužitelný ..... málokdo sežene do týdne od registrace funkční alianci která je rozhozená po celý mapě aby si mohli navzájem kupovat to co jiní potřebují a tak si efektivně pomáhat.... když se podíváte na nový aliance všechny jsou nahňahňaný na jedný obrazovce protože tam každej normální člověk hledá spolupracovníky... takhle to vyplývá z 99% her ve kterých se staví armáda .... až později tady hráč zjistí že je mu tahle aliance k ničemu ale to mu moc nepomůže nemá totiž možnost si na neexistujícím světovým chatu sehnat jinou a 99,9% z nich prostě a jednoduše a velmi logicky odmítá další registraci na další stránky kde se nachází tohle fórum.... a tady se dostáváme do okamžiku kdy většina nových hráčů svoje město nadobro opustí....
 

Ethariel

Guest
málokdo sežene do týdne od registrace funkční alianci která je rozhozená po celý mapě aby si mohli navzájem kupovat to co jiní potřebují a tak si efektivně pomáhat
Já měl štěstí na společenství, který jsem nehledal ve své blízkosti, ale podle řebříčku, názvu a popisku :)
 

Deleted User - 42211

Guest
a proto jsem si založila vlastní a strkala tam lidi, co byli umístění výš než já, at mám motivaci je dohnat :D
 
Nahoru