• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

OrickJ

Znalec fóra
Taky mi stan nepadl z x pokusů. Co už.
Jinak ten úkol 38 opravili, aspoň já tam mám budovu na 14l, nebo vyzkoumej technologii.:)
 

DeletedUser3281

Guest
2500 lístků a mám 5 stanů a to se vyplatí no... k prdu :D Ne tak jako spokojenost ale ještě chci obchodníka a to budu mít možnost tak jedna dvě zatočení :(
 

Moni Arda

Znalec fóra
@ElfNostradamus To by šel :) Raduji se sice z toho, že jich mám pět, ale nemám na ně místo. Nejhorší je, že nehrozí ani nějaké větší bourání města, protože to už mám za sebou a není moc co bourat. Počkám, zda a jaké budovy ještě nasbírám a pak budu hrát ve městě puzzle a škatulata :D

Jo a můj úkol 38 zní:

Proveď výzkum jedné technologie nebo vylepši jednu budovu na úroveň 15 a výše.

Takže je již na výběr.
 

DeletedUser5230

Guest
tak včera 2 techno stany na 5 pokusů a dneska 10 pokusů a nic :-/ Nejhorší je vždycky to že si na začátku řeknu že zkusim 3 pokusy a když to nevyjde tak na to kašlu a pak najednou si řikám že to zkusim ještě jednou že to určitě vyjde a pak zase až najednou jsem skoro na mizině s lístkama a stejně nic nemám :rolleyes:
 

Angedev

Velmistr písma
@Fragola : Tak to jsme na tom úplně stejně. 10 pokusů, cca 900 lístků a také nic z toho :( A s tím, že teda ještě jednou, že teď už to musí klapnout, to také znám, děje se mi to docela běžně :D Mozná večer zkusím ještě jeden pokus, až budou lístky, mám tam truhlu za 140 se 30%, tak snad už to tentokrát vyjde :) Jen mě mrzí, že o to méně mi zbyde na Woodelvenstock, na ten jsem také měla zálusk.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak po 5ti získaných budovách už můžu nahodit nějaká čísla :) 1 techno stan na arrendylu, 4 elvisové, 2 v každém světe.

v průměru zatím 430 lístků / 1 budova.

což vychází podobně, jako v předchozích událostech otevírat denní odměny ze 140kových truhel. což docela nic moc, jelikož ty 50kové bývaly výhodnější. a kde je nějaká možnost získat zpátky investované lístky - proč je tam jediná truhla, co je vrací?

jinak truhly otevírám s touto prioritou :

1) malá co vrací lístky
2) malá s 25% na denní odměnu
3) střední s 20%
4) velká s 25%

no a když tam není ani jedna z nich, prostě beru tu za nejmíň lístků.
 

Angedev

Velmistr písma
No, u mě to taková sláva není... Včera jeden pokus, to bylo jen tak 'kdyby náhodou', dneska 11 pokusů, celkem cca 1000 lístků a jedna jediná budova... :( No, budu doufat, že něco našetřím a u Woodelvenstocku budu mít větší štěstí :)
 

redking123

Pokročilý žák
Evidentne je to nastavene, bud hlavni ceny, nebo to co je v truhlach. Pokud je 10% sance na barak z truhly, tak verim, ze ho mozna na 10. pokus dostanes, ale spis ne. Pokud je tam 30% sance, tak snad je to lepsi, ale ty 140 truhly jsou extreme nevyhodne na hlavni ceny.
Pomer lisku a slizu je zhruba 9:1, takze pokud chci hlavni ceny, tak to takhle pocitam. Ja chtel ten hajzlik (1pole) a ani na 10 pokusu jsem ho nedostal. Stastnou nahodou mam ten kotel a elfisovo podium (z 53 truhly), jinak taky asi na 10. pokus. Jsem v pulce a listky skoro nemam. Uvidime jak to bude dal.
Kultura me nebere, spis mi chybej lidi, ale u orku je slusny narust v obyt. baracich. Dostavam dost urychlovacu a ty se hodi. Mam furt jeste hafo tech 3min ;-) z minule akce.
Chci cely set + vse v cem jsou lidi + fontany, coz je nerealne :)
 

DeletedUser4077

Guest
jsem u 78. ukolu a tady zatím změnu neudělali,stále zustává vylepši budovu 14+,druhá možnost není
 

DeletedUser5188

Guest
Já dnes z 12 pokusů opět nic. Ani dnes žádná budova. :confused:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Saux

Znalec fóra
Tak já jsem asi opravdu nějaké dítě štěstěny, protože já už mám ty technostany dva :)
 

luterina

Veterán
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla a musím říct že vývojáři si teda mákli, opravdu je stále co hrát, tedy oproti tak před rokem, pořád se něco děje, děkuji. :) ..jen bych k festivalu měla snad jediné negativum - jinak je fakt boží - mám úkol "vyřeš 10 střetů" ale nemůžu je vyřešit protože nemám k dispozici provincii bez orků které ještě nemám a nepřátelský oddíl je nemožné tím mým zdolat, nevím jestli je tedy ještě nějaká jiná možnost jak střety vybojovat, pokud ano tak mi prosím poraďte, pokud ne, tak bych ráda aby vývojáři uvážili zda-li by takový pro některé nesplnitelný úkol z úkolové řady vyřadili, děkuji a všem přeji příjemnou zábavu a radost ze hry.:)
 
technostan vyšel jen jeden a víc jak 1000 lístků pryč. Smutné... ale já měl vždycky smůlu i při házení kostkama a prý že šance na šestku je 1:6. To ať tvrdí někomu jinému
 

papap

Mistr slova
Pěkný večer,jen otázka.Jakou truhlu je nejlepší otevírat,když chci získat denní odměnu?Tu dřevěnou,kde je na denní odměnu 25 % ?
 

ElfNostradamus

Veterán
Mne se doposud osvědčila, ano ta 53, ostatní s vyššími % jsou drahé...proto je tato v přepočtu nejvýhodnější na denní odměnu, vše je ale otázka štěstí :)
 

DeletedUser2988

Guest
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla a musím říct že vývojáři si teda mákli, opravdu je stále co hrát, tedy oproti tak před rokem, pořád se něco děje, děkuji. :) ..jen bych k festivalu měla snad jediné negativum - jinak je fakt boží - mám úkol "vyřeš 10 střetů" ale nemůžu je vyřešit protože nemám k dispozici provincii bez orků které ještě nemám a nepřátelský oddíl je nemožné tím mým zdolat, nevím jestli je tedy ještě nějaká jiná možnost jak střety vybojovat, pokud ano tak mi prosím poraďte, pokud ne, tak bych ráda aby vývojáři uvážili zda-li by takový pro některé nesplnitelný úkol z úkolové řady vyřadili, děkuji a všem přeji příjemnou zábavu a radost ze hry.:)
ja jsem s timto mela problem po 3 eventy a nikdo to se mnou neresil ani po nahlaseni... bylo mi receno, ze je to moje chyba, kdyz jsem v provinciich takto daleko a bylo mi doporuceno koupit diamanty a provincie vykoupit diamanty....
 
Nahoru