• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

Prealiena

Velmistr písma
Malá otázka, má cenu řešit manu, když jsem ještě u orků?
Uvažuji o Královské rekonstrukci a jestli se bude měnit produkce dle kapitol při vylepšení.
Kromě toho mě nic jiného na tomto eventu nezaujalo a honění obyvatel a kultury už mě nebaví.:(
 

iDavis

Legenda
@Prealiena tak technicky funkcia Královské rekonstrukce bude zmena poskytovaných parametrov na parametre vyššej kapitoly, čo znamená že by to čo spomínaš podľa takejto čisto logickej úvahy malo fungovať. Takže ak ti nevadí že získaš budovy ktoré ešte chvíľu necháš v inventári, alebo z nich budeš zbierať magické zboží v tom obrovskom množstve, tak prečo nie. :)
 

DeletedUser3281

Guest
Nové kouzlo, o kterém každý mluví ale ještě ho nikdo neviděl :D
 

Baxcze

Znalec fóra
No tak já jsem naprosto spokojen...budovy jsou velmi zajímavé a konečně si polepším s kulturou....tohle je opravdu velmi povedené.Jen kdyby bylo takových akcí víc.
 

DeletedUser4169

Guest
@redking123 Více v tomto oznámení: https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/vyvážení-vybraných-starých-budov-z-událostí.3924/

@iDavis Já jen doufám, že do toho nedají nějaký háček. V logické úvaze to je proveditelné, ale nikdo neví, co si mohou "jen tak mimochodem" vymyslet, až to budou zavádět.

Hlavním motivem této akce byl bič na hráče, kteří měli z minulosti nějakou výhodu. Že se při nepopulárních akcích slíbí i nějaký cukr, v budoucnu, je normální a zdaleka to neznamená, že se skutečně zrealizuje :)
 

DeletedUser2333

Guest
Dorazil už někdo k tomu úkolu, kde je jen vylepšit budovu na lvl 14+?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hlavním motivem této akce byl bič na hráče, kteří měli z minulosti nějakou výhodu. Že se při nepopulárních akcích slíbí i nějaký cukr, v budoucnu, je normální a zdaleka to neznamená, že se skutečně zrealizuje :)
Tvůrci hry na kouzlu Královská rekonstrukce stále pracují, určitě tedy není pravda, že bychom náš slib nechtěli zrealizovat. Bohužel jelikož jde o velmi komplexní novinku, její vývoj se oproti původním předpokladům trochu výrazněji prodloužil, prosíme tedy o trpělivost, kouzlo se ve hře určitě objeví! ;)
 

redking123

Pokročilý žák
Ja nevim, kouzla maji docasny ucinek, aby to misto Kralovska nebylo Potemkinova, kdyz to rekneme za 2 dny vyprcha ;-)
 

redking123

Pokročilý žák
@Prealiena
Jak chces resit manu u orku? Dostavas budovy ze sve kapitoly a tim, ze se ti vali v inventari, se pri prechodu do vyssi kapitoly nezmeni. Nasyslit si manove budovy a pak doufat, ze je zmenis na skutecne manu produkujici?
Ja jsem u orku na samem zacatku a nez se k manove kapitole dostanu, bude jiste nekolik dalsi dalsich akci/eventu. Ostatne vali se mi v inventari Kouzelna chatrc na manu a je mi k nicemu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Je to dost riskantní taktika, ale chci to zkusit.
Přinejhorším si zaházím inventář nepoužitelnýma budovama, nic víc se nestane.
Alespoň bude v tomto eventu o co hrát, jak jsem již psala, nic jiného mě v něm nezaujalo.
Techno stan je na úrovni Průchodu učedníků z Kultu Fénixe, populační budovy neohromující a stejně bych to musela všechno zbourat při přechodu k elfům.
Navíc, jak tak pozoruji, úroveň velkých akcí docela kolísá a dobré budovy na manu se neobjevují zas tak často. Minimálně Chatrč na manu už tu dlouho nebyla, a pokud se objeví zase až v letním eventu příští rok, tak to už budu bůh ví kde.
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Prealiena : příliš riskantní pralinko :) počítáš s tím, že získáš pár chatrčí na manu a následně i několik 10. truhel v turnaji a v nich dané kouzlo. nevíme, kdy to bude a je to moc kdyby :)

jako lepší taktika se mi jeví prostě pohnout s orkama, ať jsi na další event, podzimní, už v lesních elfech. což je úplně v pohodě. a tam jít teprv po budovách na manu. možná tam nebude chatrč, ale něco tam určitě bude.

jinak kulturně populační budovy jsou tu víc jak slušné. jedna z nich má identická čísla jako festivalový stánek (kvůli kterému jsme plnili samostatný event) a jedna dokonce i lepší. dáš si tak ze 4, což místem v elfech úplně v pohodě uživíš a zbytek se prostě zbourá na úkor vrb.
 

redking123

Pokročilý žák
Ja mam jen jednu chatrc z vil a zatim mi nestalo za to ji stavet. A kdyz ji postavim tak zapomenu, ze by to mohla davat manu a v navalu budovatelstvi ji prodam ;-)
 

DeletedUser3281

Guest
Já moc nechápu co přesně náročného je na tom kouzlu rekonstrukce, ale je možné, že mají vývojáři tu hru napsanou tak hloupě, že to nejde. Ale osobně bych řekl, že každý uživatel má ve své DB města normální tabulku, kde je ID budovy, Level budovy, Souřadnice budovy atd. No a když existuje tohle, tak jediné co to kouzlo bude dělat je to, že změní Level budovy, po změně a reloadu stránky se načtou tabulkové data benefitů pro jiný level a je hotovo. Takže asi teoreticky možná řeší jen to, aby se po updatu aktualizovalo celé město, jenže tenhle event ve zdrojáku mít musí už dřív, jakmile se dokončí stavba budovy. Takže nějak moc nechápu co přesně na tom je složité ale to se asi nedozvím :D
 

redking123

Pokročilý žák
@ExplorerFfff:
Zkus jim rict, ze jim to naprogramujes ;-)
To vis, takhle by si to predstavoval kazdy. Ale tvuj pristup je zastaraly, relacni db. Co kdyz tam maji nejakou hruzu typu postrelacni/nosql databaze ;-)
 

DeletedUser3281

Guest
Tak jasný no, proč to budu dělat jednoduše, když to můžu dělat složitě. A já myslel, že takhle se programuje jen pro stát, aby se natáhl čas a tím udělal hezčí tunýlek :D No osobně spíše typuji, že mají problém v tom, že ke starým budovám neexistují třeba hodnoty pro ementály nebo spermičíky, to by odpovídalo i tomu, co dělali za rošádu u starých budov, že si uklízeli v hodnotách.
 

Angedev

Velmistr písma
@CorwinOfAmber : Částečně odpovím za Pralinku, snad mi to odpustí :) Bylo přislíbeno, že plánky, které už jsme získali dříve, budou přeměněny na kouzla. A jelikož je Prali u nás, tak plánků už má celkem slušnou zásobu, takže v tomto směru nic neriskuje :)
 
Nahoru