• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

DeletedUser2933

Guest
Ahoj všem,akci jsem právě dokončila,bylo to skvělé zpestření ,mám pár odměn a požehnání co se vždy hodí.Zbývající lístky 1900 si nechám na pozdější odměny co bych si přála a snad se mi podaří je získat.
Velké díky patří iDavisovi za skvělé info pro nás všechny a celému týmu za krásnou akci:)

Všem přeji krásný víkend a bezva hru;)
 

luterina

Veterán
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla a musím říct že vývojáři si teda mákli, opravdu je stále co hrát, tedy oproti tak před rokem, pořád se něco děje, děkuji. :) ..jen bych k festivalu měla snad jediné negativum - jinak je fakt boží - mám úkol "vyřeš 10 střetů" ale nemůžu je vyřešit protože nemám k dispozici provincii bez orků které ještě nemám a nepřátelský oddíl je nemožné tím mým zdolat, nevím jestli je tedy ještě nějaká jiná možnost jak střety vybojovat, pokud ano tak mi prosím poraďte, pokud ne, tak bych ráda aby vývojáři uvážili zda-li by takový pro některé nesplnitelný úkol z úkolové řady vyřadili, děkuji a všem přeji příjemnou zábavu a radost ze hry.:)
ja jsem s timto mela problem po 3 eventy a nikdo to se mnou neresil ani po nahlaseni... bylo mi receno, ze je to moje chyba, kdyz jsem v provinciich takto daleko a bylo mi doporuceno koupit diamanty a provincie vykoupit diamanty....

aha, no nevím přesně kdo ti řekl že je to tvoje chyba - jestli někdo z přispěvatelů? - myslím že není, co vím tak vývojáři nebo nějaký jejich mluvčí se zmiňoval že se nedalo předpokládat že do provincií dosadí orky, proto mám dvě částečně splněné ač tam ty orkové již jsou i když je nemám..., taky že otevření a splnění o dost více provincií než doporučuje Výzkum se jako neefektivní projevilo až po spuštění her ve kterých je splnění střetů zařazeno do úkolových linií, což za mě ještě nebylo a se též nepředpokládalo...

jinak musím zvolat jedno velké mohutné Hurááááá..., nevím komu poděkovat, ale zázrak, v úkolu požadované dva zbývající střety jsem splnila protože - koukám jak ve zjevení - provincie kterou jsem měla (když jsem psala výše) v průzkumu po jejím otevření - ač je označena jako "velmi těžká - po mně nevyžaduje žádné orky, takže úkol splněn a já pokračuji s oběma úkol. liniemi dál..., prostě velká radost :D:D:D ..děkuji moc :)
 

DeletedUser2988

Guest
primo jsem to hlasila a tym mi odpovedel toto... samozřejmě jsem to resila i tu na fóru a reakce byla obdobna... resila jsem to tri eventy a nebyla jsem jedina, ktera kvůli tomu nemela dokončené predchozi eventy
 

DeletedUser5188

Guest
Ahoj všem,akci jsem právě dokončila,bylo to skvělé zpestření ,mám pár odměn a požehnání co se vždy hodí.Zbývající lístky 1900 si nechám na pozdější odměny co bych si přála a snad se mi podaří je získat.
Velké díky patří iDavisovi za skvělé info pro nás všechny a celému týmu za krásnou akci:)

Všem přeji krásný víkend a bezva hru;)

Blahopřeji a držím palce, ať získáš odměny, které si přeješ. A rozhodně se připojuji ke Tvému poděkování pro iDavise :) Díky jeho informacím se my všichni můžeme lépe připravit a pak úspěšněji absolvovat dobrodružství a získávat odměny, které si přejeme.
 

DeletedUser2333

Guest
mě se třeba právě nepřipsal ukol s provincii 48hodin na který jsem použil i urychlovače, tak jsem zvědavý, jestli mi s tím podpora nějak pomůže to vyřešit :)
 

DeletedUser3281

Guest
Hele a jak mají dělat úkoly 24h základní manufaktura ti, co jsou již v ementálech? :D To Inno rovnou říká, "skrz 1 lvlv budovy" ? To mi moc OK nepřijde, já sice nepoužívám skoro vůbec delší jak 9hod ovšem předpokládám, že by takové úkoly měli do budoucna zmizet, přece nikdo nemůže po někom chtít aby si držel "starou" budovu jen pro eventy, i když bude potřebovat živoucí zboží ne ?


//odstraněn nevhodný výraz - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
No jako budu muset, ale přeci si vše vylepším na level 24 a víc, tedy i prkna, takže mi zmizí ty 1d a 2d možnosti všude, ano mohl bych si nechat je na původním levelu, ale to je trochu proti smyslu hry. Já tedy upřímně řečeno ani nevím, kam dám 4 mramorárný, to je také trochu podpásovka chtít po mě abych měl další manufaktury :D Došlo mi až dnes že nebudu mít prkna + pryskyřici, ale musím stavět další a ještě ke všemu, pokud bych nebyl zvyklý jet event pomocí 1lvl tak nevím jak bych to plnil a nevím zda při postavení dalších 4 manufaktur budu vůbec na 1lvl mít místo...

Jako ano ono se vše nějak dá udělat, třeba na úkor % bonusu, jenže tak trochu mi to bere radost ze hry :D

EDIT: Jsem reagoval na něco co zmizelo, proto bych asi měl dávat citace :D Které mi ale někdo pak smaže jako zbytečná citace, tomu říkám začarovaný kruh :D
 

ElfNostradamus

Veterán
.. a taky ti neříkají, že máš držet budovu na 13.levelu, když je úkol vylepšení 14 a více :) a jistě to taky nějak zvládneš a uděláš :)...prostě postavíš malou bonus manuf. první úrovně nebo deset, záleží jak jsi šikovný a kolik máš místa :) ...to vše je zvládnutelné oproti těm úkolům, kde opravdu není na výběr a pro menší vylepšit budovu na určitý level nezvládnutelné.hezký večer :)
 

Angedev

Velmistr písma
@ExplorerFfff : Určitě v Elementálech nemusíš stavět 4 mramorárny, 2 ti budou stačit, víc stejně neuživíš, žere to semínka :) Já zatím funguji jen s jednou a s malou pomocí od kolegy ze společenství, protože na druhou nemám lidi (spoléhala jsem se na nové kouzlo :( ), a také to jde :)

A ano, musela jsem postavit budovy na levelu 1, abych mohla plnit úkoly, což je vzhledem k tomu, jak málo mám místa, docela oříšek...
 

ElfNostradamus

Veterán
...semínka to bere dost, ...+oceláři mají navíc tu nevýhodu, že manu na T1 je 2x2 u elfů, u lidí myslím i dřevo ?!

...tak kočár 4x2 je již na světě, bude i to tajemné jezero? zítra poslední den na Betě.

příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
ano i dřevo, jen mramor je 1x2 u lidí, ale já mám právě dříví a tedy budu mít bonus na ten živoucí šutr. Jako je to za dlouho jsem u spermičíků, jenže už teď jsem trochu uvažoval jak to město upravím potom s ohledem na budovy a nějak mi to kdo ví jak super nevychází :D

14+ není problém, budov je dost a nechávám si je většinou na předposledním levelu, takže s tímhle jsem se nikdy nezasekl. Spíše se vždy zaseknu na místu nebo na střetech.

Každopádně vnímám v každé další rase větší a větší snahu zpomalit postup hráče do budoucnosti, postupuji všeobecně rychle a vnímám, že je každá další rasa pomalejší z důvodu celkem záměrného poškozování, od rozpadu many, semínek - to je OK, člověk to jen sbírá ale aby se rozpadalo něco, co sakra draze člověk ještě vyrábí, pokud to bude dost brzdit hru možná mi jí to znechutí natolik, že přestanu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
kdo by chtěl plnit eventové 24-hodinovky na normálních manufakturách? :) tam si klikám trojky a devítky, na vše ostatní postavím jedničkové. tedy pokud po mě chce event trojky a devítky, plním to samozřejmě na normálních manufakturách.

jinak těm ocelářům fakt nezávidím, já mám elfí prkna / elfí mramor a jsem fakt hodně rád, že je to jenom na 2 pole.
 

ElfNostradamus

Veterán
Bud´rád,že máš mnohé před sebou...ti co čekali dlouho/mnozí i skončili/ na Elementály si kousali nehty nudou a nyní jsou v očekávání další rasy...:) ...PS.místo chybí snad všem a proto se těším na to nové kouzlo s vylepšením budov, snad přinese i šetření s místem, pokud budeš mít vylepšenou kvalitní budovu...např. na manu, semínka, kulturu, lidi apod. :)

.... s tou ocelí je to fakt trochu nespravedlivé...my oceláři jsme ale tvrdí hoši a ženy :) a nějak si vždy poradíme :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
no u nás prkna to samé, a já prostě po postavení čarodějů místo na event neměl :/ Teď spermičíci mi umožní postavit jen cca 7 dílen navíc na lvl1 a to nemám vylepšené ani dílny ani výrobu drahokamů nebo dotažení kasáren, plánuji si vše v planeru, teprve stavím spermičícké město a musel jsem hodně operovat abych tam vše nacpal, přitom jsem hodně vepředu s průzkumem a tedy mám více pozemků, než by bylo v mé úrovni možné.
 

DeletedUser4271

Guest
no přiznám se, že se mi systém minulých eventů líbil více.... a taky toužím vyměnit některé starší budovy...technostan dobrý, ale mám jen jeden....stálo by za to dát tam víc budov podobných tak 3 by stačily....3x3 s pěknou kulturu a bez ulice....klasika nic víc...ty sety....dobrá myšlenka, ale kdo na to má místo??? a když se set rozpojí tak je nanic...takže buď všechno nebo nic....a do budoucna ...fakt nevím....ale všem přeju abnormální štěstí protože 10 procent na budovu je fakt málo a někdy ani jiná možnost nenaskočí....
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
některým hráčům si dovolím připomenout pravidla fóra, zvláště bod 13
Pravidla fóra napsal/a:
13. Diskuze o blokacích a o tiketech od herní podpory
Je přísně zakázáno diskutovat o jakýchkoliv blokacích ve hře nebo o odpovědích z tiket systému. Tato témata či příspěvky budou smazány a může následovat i trest.
Na herní podpoře jsou taky lidé, co mají svá práva a komunikace mezi hráči a podporou je důvěrná. Děkujeme za pochopení! :)
 

DeletedUser4169

Guest
Tak na betě je poslední den stejná denní odměna jako včera, to je divný. Tady bych tipoval, že bude něco jiného..
 

Angedev

Velmistr písma
Chyba je potvrzena, jen ještě nebylo zveřejněno, co má být správně :) Jezero je očekávané, ale ne zaručené, může to být pouze příprava na další eventy...

Edit: Tak poslední den na betě je opravdu jezero :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru