• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kraslice Feariel

DeletedUser1553

Guest
Tak jsem také stvořila jednu stylizovanou kraslici, ale jekoliž jsem letos zapomněla koupit vejce, namalovala jsem ji na sklo. Strukturu stromu jsem nechala rozpraskanou, jako kůru stromu skutečného. Pochybuji, že by elfové používali pomlázky, a tak jsem jim omašlila bojové atributy. :)

elvenar1.jpg
 

Frigg

Guest
Tak to se ti povedlo, další originální nápad :) Už je tahle krásná kraslice na okně? ;)
 

DeletedUser1553

Guest
No, jelikož mám tři kočky, tak by asi dlouho nevydržela :p

(Jinak ty zbraně jsou patlané konturou z rubu, proto jsou tam místy bublinky, strávila jsem na tom skoro celou noc a teď už jsem neměla sílu to znovu předělávat.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1553

Guest
Moc vám všem děkuji za milé komentáře, nemám teď moc čas se nějak aktivně zapojovat do diskusí, ale opravdu moc děkuji.
Jinak jsem to vyráběla odhadem tak 6-8 hodin, prakticky celou noc, jak je to malované po obou stranách, tak jsem vždycky musela čekat, než to zaschne, ale zase jsem si mezitím dělala další náčrtky :)
 

DeletedUser1553

Guest
páni, moc a moc vám všem děkuju, ještě nikdy jsem v ničem nevyhrála, mám ohromnou radost! :)
 
Nahoru