• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Logo FantasIvy

DeletedUser87

Guest
patlal něco upatlal a nechce slyšet, že je to upatlaný :D

142r8r8.jpg
 

DeletedUser87

Guest
já tušila, že si nějaký rejpal všimne :D jenže já rejpalům fandím :)
děkuju ;)
 

DeletedUser76

Guest
:D ... toho rejpala budeš muset specifikovat :).
On totiž není rejpal jako rejpal ,je několik druhů rejpalů...
- rejpal takzvaný slovní vtipálek , to jsem jsem zřejmě já ,ten si občas rýpne nejen,že dotyčnou osobu pobaví,ale její výtvarné dílo dovede k dokonalosti
- rejpal cesťák - ten svými lokty ve veřejné dopravě cestující dloube do zad se záměrem vytvořit si větší prostor a dosáhnou tak volného místa
- rejpal mezinárodní takzvaný herňák - ten navštěvuje herní fórum ,čeří vodu a vytváří nepokoje nabourává mezinárodní vztahy
- rejpal nosní - takzvaný dloubálek - ten je hodně rozšířený ,ovšem co je jeho cílem ? Zřejmě hledá poštovního holuba :D.
 

DeletedUser87

Guest
Woody69: :D :D úplně beze sporu ten první druh rejpala s tím, že ostatní druhy se snadno mohou stát prostředníky k naplnění jeho účelu a existence vůbec...nutno dodat, že ke slovním rejpalům chovám velké sympatie a sama se k nim dovolím s neskrývanou pýchou řadit, proto si dovolím pár svých poznatků ještě dodat:

- takový slovní rejpal má mimořádnou schopnost svá sdělení, určená ke zdokonalování jedinců ve svém okolí, skrývat do dárkového balení a ne úplně každý jedinec má nutné předpoklady takový dar rozbalit, proto ke smůle rejpala i onoho jedince, do kterého je s dobrým úmyslem rejpáno, často snaha vyzní naprázdno
- je výhodné slovního rejpala dělit ještě na rejpala mužského a ženského pohlaví, protože zatímco takový mužský slovní rejpal je v kondici téměř pořád, takový ženský slovní rejpal podléhá periodám a v případě, že se nachází v jistém velmi nebezpečném období, má tendence fušovat se do řemesla rejpalovi mezinárodnímu, ovšem skutečně mezinárodnímu, protože herní fórum je pro něho příliš malá ryba. Takovému rejpalovi je dobré se v případě odhalení jeho apokalyptických snah raději vyhnout. (Jelikož se momentálně nacházím v příznivém období, jsem ochotná nabídnout účinné opatření. Při setkání, a nejlépe ještě z důvodů preventivních ještě před ním, je osvědčeno umístit rejpala ocitajícího se v nepříznivém období do absolutní tmy a ticha bez možnosti návštěv. Pozor na předčasné vypuštění, následky se v takovém případě mohou ještě násobit.)
- rejpal přítomnost jiného rejpala bezpečně odhalí. Pro nerejpalovské pokolení platí zásada: Pokud pojmete podezření, že jste konfrontován rejpalem, nesnažte se nabízený dar rozbalit jiným než předepsaným způsobem z důvodu záměny účelu darovaného předmětu. Pokud se tak již stane, je nutné mít na paměti, že rejpal je mírumilovné stvoření a pokud ve vás dar nevyvolává úsměv či jiné libé pocity, je v zájmu zachování a udržení psychické pohody doporučeno vrátit se k fázi rozbalování. Pokud i přes opakované snahy stále necítíte pozitivní přínos daru, zkuste se vyspat nebo ustaňte ve svém snažení, ztrácíte čas.
- jelikož i sám rejpal přímo zbožňuje rozbalování a následné vychutnávání darů, oceňuje přítomnost jiného rejpala. Když se dva rejpalové sejdou, většinou se strhne lavina darů, kterou není vhodné nabourávat, nerejpala by mohla zasypat. Rejpalové, jakožto vcelku domýšlivá stvoření, sebe navzájem většinou obdarovávají dary pouze s účelem rozesmát, protože si uvědomují, že rejpala již není možné zdokonalit.
- rejpalové mají při opakovaných neúspěšných pokusech někoho zdokonalit sklony upadávat do stavů smutku, beznaděje, v krajních případech až letargie, ne-li pocitů ztráty víry v sebe či lidskou rasu. Nabízí se řešení vzdát se láskyplného balení a nabízet dary surové, ale při opakovaných pokusech se prokázalo, že to není řešení zrovna šťastné a každý rejpal by si svou přirozenost, v zájmu svém i konfrontovaných jedinců, měl za všech okolností zachovat.
- každý rejpal je originál, proto je nutné počítat s odchylkami od tohoto popisu

jestli tuhle studii někdo dočte, tak je borec :D

Všem moc děkuji. To byla příležitost pro mě, Halloween, čím hrůzostrašnější dílo, tím líp :D Nevěděla jsem co s večerem, tak jsem si řekla, že se trochu zapatlám a třeba vás pak i pobavím :)
Amélie207: rejpalů není nikdy dost, tady na foru jsem zatím odhalila 3 a 2 nadějné exempláře, slušná sešlost :D
Grepsis: sejra né, ale dlabala jsem cuketu, tak je možný, že tam při bližším zkoumání odhalíš její stopy nebo oleje..do veledíla jsem zakomponovala i kus bazalky, čistě pro svoji potřebu, krásně voní. Patlala jsem ale tak důkladně, že jsem jí zapatlala neznámo kam :)
 

DeletedUser254

Guest
Kuvaan ensin iskee silmän kuva, jonka perusteella niiden sijainti antaa vaikutelman, että kuva on keskitetty vain hänen, mikä ei ole totta, vaikka ajatus tällaisen koostumus, kirjailija toistetaan, sen toisella puolella kuva. Liukuva hieman alas kallo merkit sai leikkauspiste kaksi koostumusta koskevat olennaiset elementit, liikkeen käyrä, joka kulkee läpi koko kuva verinen taivas kautta aallot jopa kuva. Kirjoittaja korostaa vaikutelmaa, kuvan käyttämällä kaksi perus värit, jotka minä tuodaan selvästi esiin, että sekä koostumus runko ja molemmat merkki ja todellinen tausta. Kuva on näyttää ďábelskost ja pelko joka puolestaan monia värikkäitä korostettu silmät, jotka liitämme päässä demonit ja pahat.
Talossa on verrattuna pieni paino ja palvelee vain täydentämään tumma tunnelma. Kuva on joko elää tai on sitä vain noin yksinäinen residence, että hänen temnosti saavuttaa vuoteen, joka on asumaton. Valoisa hetki keskellä kuva näyttää näytä pyytää apua, koska se on tarvetta valomerkin elokuvassa Batman, joka voi viitata sekä hienovarainen edustus bat. Erottuva värimaailma logot, voimme ymmärtää niin, että se on joko suunnattu Kuu ja tai kuten kirjoittaja paikannus on jollain tavalla irrallaan pimeässä kuvan itse. Työ on hieman rashly, ja kirjoittaja olisi tulevaisuudessa suosittele enemmän pelaat väri koostumus niiden maalauksia.


**************************
Na obrazu jako první upoutá postava, která svým umístění vyvolává dojem, že je obraz soustředěn jen na ni, což není pravda, i když si s myšlenkou takové kompozice autor zahrával, jak napovídá druhá strana obrazu. Posunutím poněkud dolů se lebka postavy dostala na průsečík dvou podstatných kompozičních prvků, na pohybové křivce, která prochází celým obrazem z krvavého nebe přes vlny až k figuře. Autorka zvýrazňuje dojem z obrazu použitím dvou základních barev, kterými chtěla očividně zvýraznit obě kompozice snímku a to jak postavu, tak samotné pozadí. Postava má znázorňovat ďábelskost a strach čemuž dopomáhají barevně zvýrazněné oči, které si spojujeme z démony a zlem.
Dům má oproti tomu malou váhu a slouží jen jako doplnění temné atmosféry. Postava tam buďto může bydlet, nebo jde jen o osamělé sídlo které svoji temnosti dosáhlo tím že je neobydlené.
Světlý moment uprostřed obrazu má zřejmě znázorňovat žádost o pomoc, jako je tomu třeba u světelného signálu ve filmu Batman, na které může odkazovat i jemné znázornění netopýra. Výraznou barevnost loga, můžeme chápat tak že je buďto namířen na Měsíc a nebo chtěla autorka toto umístění nějakým způsobem odpoutat od temného prostředí samotného obrazu.

*******************
Práce působí mírně unáhleně a autorce bych do budoucna doporučil více si pohrát z barevnou kompozicí svých obrazů.
 

DeletedUser76

Guest
Výtečně napsaná teorie :D.
Můj velký obdiv má rejpal Restaurant - jeho kompozice slov, grimas ,kultivovanosti je přímo uchvacující.
Musím přiznat ,že tak daleko ještě nejsem. Ale piluji .
Takový rejpal Restaurant ( slangově hospodský) obědvá a to každý den zadarmo v těch nejlepších restauracích.
S velkou dovedností rýpání přesvědčí personál oné restaurace až po samotného vedoucího ,že nakonec dostane oběd zdarma s omluvy,že více se to opakovat nebude a s pozváním opakované návštěvy oné restaurace.
Třešničkou na dortu je pak otevření dveří od samotného personálu při odchodu z Restaurace.
Prostě je to mistr mezi rejpaly.
Jen bych zde chtěla doplnit že rejpalové zásadně nepoužívají hrubých neb vulgárních slov.
To se jim příčí.
Takový člověk je u nich považovaný za nevychovaný dobytek .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
:D :D :D kdes to vyvěsil, Norquisi? :D pecka! :D
myslím, že ten kritik se mýlí! Především v jedné zásadní skutečnosti..myslí, že mám v sobě víc výtvarného nadání než skutečně mám :D
a...postava rozhodně není ďábelská nýbrž roztomilá
dům je rozhodně obydlený, bydlí v něm elfové...byl to totiž pokus o elfské hlavní sídlo na 3.úrovni, myslím
žádost o pomoc? :D hej já u toho až tak fakt nepřemýšlela :D
Batman...jjj toho můžu, ale moc bych to s ním nespojovala, on má netopýrka přeci jen krapátko promakanějšího
výrazné logo..no mělo tam být, tak tam je :D
a mrzí mě, že se nevyjádřil k tomu stínovému tanečníkovi, protože ten je echt vydařenej :( původně to teda nemělo tancovat, ale to kritikovi neprozrazuj, třeba vymyslí ještě nějakou teorii :D

děkuji, Norquisi, smích je nakažlivý, kdybys mě viděl, válíš se po zemi :D
 

DeletedUser87

Guest
:D Woody, právě jsem v sobě objevila vlohy stát se rejpalem Restaurantem :D asi se nemá špatně :D
s těmi vulgarismy...no já ti nevím, každý jsme originál, já je dělím na přijatelné (vhodné k okořenění konverzace) a takové, které se mi opravdu příčí, ale když ty příčící někdo vyřkne...ano, ztrácí u mě rychle na sympatiích...možná zauvažuju o rekrutaci na rejpala Bosse všech rejpalů, mám pro to spoustu předpokladů, jak se tak dočítám a pitvám :D

edit: rozleželo se mi to v hlavě, Bossem by měl být Norquis, ještě teď se tlemim...jak tohle může někoho napadnout, klobouček smekáček :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
zpracovala jsem popis dalšího, poněkud ojedinělého, druhu, ale stojícího za zmínku
bývá nazýván rejpalem Zapšklým nebo zdánlivě antagonisticky Nadějným
tento rejpal je totiž jakýmsi předstupněm k dokonalosti dopilovaného rejpala...bývají to často stvoření s nelehkým osudem nebo osoby nepochopené či nedoceněné, což má za příčinu, že na mnohé nerejpaly může působit poněkud zapškle až arogantně...rejpal ale dokáže tohoto zapšklého rejpala identifikovat a s radostí vymění přívlastek za Nadějný, neboť i ještě nedopilovaný rejpal je mírumilovné a láskyplné stvoření, jen mu ještě osud nedopřál podmínky k tomu, aby předvedl a nabídl svou vnitřní krásu
Většina rejpalů se ale shoduje, že i tento druh rejpala bude jednou schopen vnímat neblahý osud jako přínosný a bude své láskyplné dary rozdávat plnohodnotně :)
 

DeletedUser254

Guest
a mrzí mě, že se nevyjádřil k tomu stínovému tanečníkovi, protože ten je echt vydařenej
Kritikovo oko tento aspekt plátna přehlédlo. Kritikovo oko už tak dobře nevidí a myslelo si že je to stín nějakého stromu.



Hodně se mi líbí ten strom :D
To je finština? :O
Ano. To jest moje rodná řeč.

----------------------------------------------------
Já jsem druh rejpala obecného, tedy takového který se dokáže přizpůsobit rejpavosti okolí. Je li okolí sprosté, stává se že i takový přizpůsobivý rejpal může utrousit hanlivý výraz ( a nebo jenom trousit. To podle toho kolik protivníků má před sebou )
 

DeletedUser87

Guest
manžel mě právě po shlédnutí výtvoru a diskuze degradoval z rejpala na blázna, když prohlásil "Ty jsi pako." Och :)
mám se věnovat něčemu produktivnějšímu prý, má pravdu :))

ten jazyk působí skoro "magicky"..nejde tam odvodit vůbec nic, určitě ne pro mě, má kouzlo
 

DeletedUser76

Guest
:D... já bych to tak černě neviděla ,oni Ti chlapci mají také svoje pro nás nepochopitelné potěšení :)
třeba taková obyčejná mičuda a kolik jim přináší radosti,že :D
To máš dobrý,že aspoň mluví ,můj partner už jen civí ,neschopen promluviti slovo, kroutící nechápavě hlavou.
Kord když mu s vážným výrazem ve tváři vyprávím, jestli si je vědom toho,jaké má neskutečné štěstí,že mne má,
pak když chodím po bytě a prozpěvuji si,že svět je krásný jen se mnou :D má oblíbená :D:D:D
a včera jsem ho zvedla ze židle když jsem pokřikovala radostí to je boží a rozplývala se nad trpaslíky jezdící po kolejích ve městě se slovy ,kluci to já vám tu dráhu prodloužím :D:D
On se často za dveřmi mého pokoje ozývá huronský smích a není divu když komunikuji s okouzlujícím, inteligentním , vtipem sršícím , něžným pohlavím o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
:D
takovou písničku neznám, poděl se, zařadím jí do svých oblíbených :D
jak se huronsky směješ, bych chtěla vidět, neni snad nic lepšího než se nechat nakazit smíchem :)
a no..ono to s manželem neni tak černý, vlastně vůbec..baví ho, že semtam chytnu bláznivinu, ale tak musí nasadit vážnou tvář, že ;) :) tím, že se mám věnovat něčemu produktivnějšímu, myslel sebe :D jeho mimoslovní projev jsem tu zatajila :D
asi mám štěstí, protože mi i po 12ti letech pořád říká, že je rád, že mě má...což se mu divim, já bych se vyměnila hned :)
a jaký trpaslíci? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest

Pouze první sloky a dodávám místo s tebou se mnou ,se mnou :D
Co se týče smíchu díky němu si mne partner vybral ,jedinému nevadilo,že se směji přímo od srdce a tak nahlas ,že kolikrát v kině pak slýchávám zavři tu pusinku atd...:D
Někdy z toho až pláči (myslím z rozesmání)

Trpaslíci ve městě , už jsem v novém výzkumu ,zvu Tě na návštěvu :)...
 
Nahoru