• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

fakulty okolo kampusu

veve74

Pokročilý žák
Ahoj je tu někdo komu se podařilo narvat těch 12 fakult a náměstí okolo kampusu ? At se snažím jak chci mám jich nejvíc 11.Už jsem to několikrát zbourala a přestavila a fakt nevím jestli tenhle úkol jde splnit.
 

Magni

Guest
Ahoj, tento úkol by měl jít odmítnout, nemusíš ho tedy nutně plnit. Nicméně ano, skutečně jde dát ke kampusu až 12 fakult, jen je musíš správně složit tak, aby tam vyšly. Je to maličko i hlavolam, ale věřím, že to zvládneš :) Samozřejmě k tomu potřebuješ kampus na 4. úrovni (tedy tu největší možnou plochu k připojování).
 

Maxa

Znalec fóra
tak ja na ten ukol jeste nenarazil, ale mam 12 fakult od prvopočátku. přeci nebudu kvuli nim stát ve výzkumu. osobne nechapu, proc ma každý jen po 9 pakultách.
Kdo rád rébus, tak at neotevírá spoiler ;)
18581827_1398940466840383_3512801880065702256_n.jpg
 

Darkness2613

Guest
@Maxa ne každý má místo na všechny fakulty. I když lze postavit 12 fakult, tak to vyžaduje obrovský kus prostoru. Já například odehrála celé čaroděje s 11 fakultami, prostě jsem tam tu čtvrtou alchymií nenacpala ;). Úkol byl odmítnutelný, ale já odstavila jednu fakultu mimo a postavila tu dvanáctou, úkol jsem splnila a jednu fakultu opět vybourala, neboť byla stejně mimo náměstí :).
 

Maxa

Znalec fóra
tak pokud bojues s mistem, tak se to pochopit da a tvych 11 je stale vice jak 9.
Neprohledl jsem samozrejmě celou mapu, ale pri mém průzkumu jsem u každého videl jen po 3 fakultach a to nekteří měli okolo spousty chaotického místa. jen to srovnat. :)¨
co me osobně vadí, je neodmítnutelný úkol vyrob lapače, svitky, flakony, ktery prijde hned po vyzkoumani čarodejných obytných budov. Prý ty suroviny budu nutne potrebovat. Hmmm ale kdy asi ? v příštím životě ? Už pred vyzkumem budov jsem měl všechny fakulty a kampus na lvl 4. Takže vyrábím nepotřebné v nehorázném množství a to nejsem ve hre napred před ukoly.
 

Darkness2613

Guest
Tak to s tebou plně souhlasím, tento úkol na mě vyskočil, až když jsem vůbec tyto základní surky čarodějů nepotřebovala a musela jsem je dělat místo toho, abych mohla tvořit alchymisty :))). Zůstalo mi to na věčnou památku někde uložené ;).
 

GorGlin

Veterán
Já s vámi nemohu souhlasit.
Celý systém povinných úkolů staví na předpokladu, že dostaneš úkol a honem ho jdeš splnit.
Pak je všechno jak má a nemůže se ti stát že něco děláš zbytečně.
Pokud si ale řekneš, teď na to nemám čas, prostor, chuť, cokoly, nebo jako já počkáš několik dní s vyzvednutím odměny, v podobě many na okamžik kdy jí potřebuješ, dostáváš se mimo předpokládané pořadí kliků a veškeré následky jsou jen a jen tvoje chyba.
Ted jsem dostal úkol postavit v hobitech 12 polí.
Mám jich deset a prostor na další nebudu mít možná i několik týdnů.
Bourat město kvůli tomu nebudu.
Počítám že přijde trest.
 

Maxa

Znalec fóra
Já s vámi nemohu souhlasit.
Celý systém povinných úkolů staví na předpokladu, že dostaneš úkol a honem ho jdeš splnit.
Pak je všechno jak má a nemůže se ti stát že něco děláš zbytečně.
Pokud si ale řekneš, teď na to nemám čas, prostor, chuť, cokoly, nebo jako já počkáš několik dní s vyzvednutím odměny, v podobě many na okamžik kdy jí potřebuješ, dostáváš se mimo předpokládané pořadí kliků a veškeré následky jsou jen a jen tvoje chyba.
ale to není tet můj případ. ja udelal predešlý úkol hned jak to slo a naběhl. asi težko vyzkoumam neco ve vyzkumu dríve, nez vyzkumy pred ním.
 

GorGlin

Veterán
Předešlí možná, ale co ty dřív?
Navíc, jak to šlo, může být prostě pozdě.
Já jedu tak jen rychle jak to jde, mám tu potřebu a tak se setkávám s úkoly a mám dojem že občas mě autoři berou za nemyslící loutku bez vlastní invence.
Ale možná to je jen tím, že ti nejrychlejší jsou jen další betatest.
Proto jsem založil téma Vodění za Ručičku a tam své dojmy z neodmítnutelných úkolů ventiloval.
Myslím, že některé zrušlili, takže to třeba má smysl, přidej se.
 

Maxa

Znalec fóra
snazím se proplouvat výzkumem bez zaseknutí a pokd se seknu, tak co nejméně. Docela se mi to daří a má ztáty VB jsou minimální. U draků jsem musel ulít do divů asi jen 150 - 200 VB a to jen proto, že mě brzdí mana. Nejhorší byl úkol na stavění zelené ulice, kde jsem s ukolem pokulhaval. Ovšem následující ukoly pak byly predem splněné. Ne..opravdu s ukoly nejsem pozadu. Jinak mou brzdou je mana a to mam 17 vrb. vic uz tam nenacpu pokud nechci kupovat rozsirení. Mana není kde brát a v eventech na nás kaslou
 
Nahoru