• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Férovější dobrodružství

DeletedUser533

Guest
Ahoj všem. V poslední době jsem si všimla, že přibývá mnoho měst, které jsou nastrčené ve společenstvích jen z důvodu, aby se v nich mohlo postavit co nejvíce manufaktur a dílen jen aby byly "férově" mezi prvními v dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že jsem třeba já již hodně daleko a bojuji s každým místem, ať už díky poslednímu výzkumu a nebo i kvuli dobroudružství, a případné bourání je už dosti bolestivá věc, bych navrhovala, aby se zavedl max počet postavených malých manufaktur a dílen na hráče (třeba do vylepšení 2) a to jen v době dobrodružství a to třeba 3 dny před a 2 dny po.

Všimla jsem si, že někteří ani ty manufaktury nemažou ani dílny a tí hráči jsou opravdu jen kvůli vylepšení pozic určitých lidí a vylepšení pozice v dobrodružství.

Spolek jako takový by musel opravdu zabrat jako celek a né dělat jen podvody. A konečně začít hrát jako tým.

Jaký na to máte názor? Děkuji Martina :)
 

iDavis

Legenda
Stojím za snahou zvýšiť férovosť dobrodružstiev, ktorá sa, presne ako popisuješ, stráca práve za týmto účelom vytvorenými mestami vytapetovanými dielňami a manufakturami. Už len vďaka tomu som pre tento návrh, avšak s dodatkom, ako tomu predísť, nesúhlasím. Obávam sa, že by to bolo považované za výrazné obmedzenie a stretli by sme sa so sťažnosťami najmä tých hráčov, ktorí majú takéto "zástavby", avšak vo svojom vlastnom meste, teda hrajúc férovo. Myslím si teda, že by sa našli aj lepšie spôsoby ako tomuto predísť.
 

DeletedUser533

Guest
Ahoj jsem ráda, že tento názor nemám jen já. Neviděla jsem hráče co by měl třeba 30 dílen na 1 levelu a byl to standard a normálně tak hrál. Myslím že omezení manufaktur na prvním levelu na 15 a dilen 35 by bylo akorat. Navíc pouze v tom rozmezí pár dní. Protože jsou opravdu hráči co to mají standartně pořád a nikam se neposunují už měsíce, takže mi to připadá, že to jsou jen účty pro někoho...
 

DeletedUser5181

Guest
Ale jo, proč ne. Stejně to DS celkem upadá v zájmu u hráčů, tohle by mu celkem mohlo dát konečně ránu do vazu. Nebo by to mohlo vést k tomu, že na projití DS bude třeba cca 120 kovářů. Ono tam někde bych viděla příčinu stavu, kterej tady popisujte. Tam někde bych viděla způsob, jak tomuhle předcházet.

To o spolku se mimochodem dobře povídá, ale když to člověk zkusí, nestačí zírat, už jenom nabrat aktivního hráče DS je unikum. Už proto, že vzhledem k tomu, jaký jsou odměny, se to nikomu moc nevyplatí....
 

DeletedUser3281

Guest
Hele já mám mezi rasami klidně i 60 dílen na 1 levelu, k tomu klidně 15x3 sady 1 level základních manufaktur, jak si asi myslíš, že my větší děláme eventy když máme zrovna místo? Že to pojedeme měsíc aby utekly nejlepší ceny? Nebo, že v dobrodružství budeme klikat 50 nápojů hodinu když je tak otravné to pře-klikávat ty úkoly?

Pokud někdo má ve spolku mrtvé duše, co aktivují jen na dobrodružství, tak to sice moc férové není, ale popravdě já jím to fakt nezávidím, turnaje budou mít náročnější, pokud někdo ovládá více účtů, tak se doslova ukliká k smrti a pro ty ceny? Jako vážně? Škoda řešit, ty lidi to dříve či později musí přestat bavit.

Ale limit budov je dán místem, které člověk má, na tom bych nic neměnil.

Co se týče dobrodružství, to je opruz jen proto, jak se člověk ukliká, ale jinak pokud se zapojí 25 lidí ve spojku stejnoměrně, není to tak náročné jak se zdá ale my už na to kašleme právě pro to klikání. Takže aktivní spolek žádné mrtvé duše nepotřebuje.

(píši o tom, že chce někdo získat 3 truhly, jestli někdo má potřebu bojovat o žebříček, fajn ale ať tím bojem neomezuje lidi, co mají běžně větší počet dílen když potřebují) a imho, z jednoho eventu má člověk více věcí, jak z 4 dobrodružství i kdyby byl první v žebříčku, za nepoměrně méně námahy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj všem. V poslední době jsem si všimla, že přibývá mnoho měst, které jsou nastrčené ve společenstvích jen z důvodu, aby se v nich mohlo postavit co nejvíce manufaktur a dílen jen aby byly "férově" mezi prvními v dobrodružství.
Ahoj, děkujeme za návrh!

Pravda je taková, že je nutné rozlišovat dva typy účtů. Pokud jde o hráče, který dobrovolně zboural všechny své budovy a postavil jen ty, které potřebuje k plnění úkolů dobrodružství, tak je to jeho volba, my ho nemůžeme nijak omezovat.

Pokud ale jde o tzv. mrtvý účet, situace je úplně jiná. Co si pod tímto termínem představit? Takový účet je dlouhodobě neaktivní, plus existuje závažné podezření, že již jej nevlastní původní majitel, nýbrž jej ovládá nějaké společenství (případně jiný hráč), kterému předal své přihlašovací údaje. V takovém případě jde o závažné porušení pravidel hry, konkrétně §§ 3 a 8. Jestli si myslíte, že o takovém účtu víte, nebojte se nám jej skrze tiket nahlásit, my vše prošetříme!

Téma zamykám, vše nutné bylo řečeno. :)
 
Nahoru