• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Fénixové

Mescal

Znalec fóra
Který Fénix se Vám po grafické stránce líbí ze všeho nejvíc?
Ohnivý fénix
Bouřný fénix
Zlatý fénix
Fénix chladného ohně
Popelavý fénix
Fénix soumraku
Jen pro ujasnění, ptám se pouze na grafickou stránku budovy, ne na funkčnost nebo užitečnost. :)

Svůj názor můžete sdělit v anketě.
Anketa je časově omezena na dva měsíce, pak se automaticky uzavře a nebude v ní možno dále hlasovat. Po uzavření ankety budou výsledky automaticky zveřejněny.
Své další názory na grafickou stránku těchto budov můžete diskutovat pod anketou.
 

Prealiena

Velmistr písma
Fakt se mi líbil Fénix soumraku na 1. stupni, pak se začal přebarvovat a už to šlo do kytek. Ta zlatá mu nesedí, vypadá jako zanedbaný papoušek.
 

Boobika

Pokročilý žák
soumracny, protze jako jediny z fenixu nevypada jako kacena :D a kdyby zustal tmavej byl by jeste hezci :)
 

Hexik

Znalec fóra
bylo tezke rozhodovani ale je fakt ze soumracnej je preci jen takovy preplacany jak efektama tak vsim okolo
takze vyhral popelak u me v jednoduchosti je krasa bohuzel takovej ohnivak vypada jako cervena slepice a chladneho ohne jako kohout a zlaty jako kachna nebo je to jen muj dojem?
 

Angedev

Velmistr písma
Přemýšlela jsem mezi Bouřným a Popelavým, ale jelikož se z komentářů zdá, že Popelák má více příznivců, tak můj hlas nakonec putuje k Bouřnému :)
 

Mescal

Znalec fóra
Zajímavé, zatím máme tři nejednoznačné vítěze, pak dlouho nic a jeden hlas pro Ohniváka.

...nejednoznačné, protože je dost málo hlasů na určení jasného vítěze.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Jedině Zlatý Fénix . Ne že bych byla zlatokopka, ale opravdu mi připadá nejvznešenější.. Zkrátka - drahoušek !
:cool:
 

Ludi

Veterán
Bouřný je podle mě nejhezčí. Ohnivák i Zlatý jsou taky oba pěkný. Popelák ani Chlaďák se mi nelíbí. Fénix soumraku na 9 a 10 lv. se mi líbí. Co člověk, to jiný názor ;).
 

GorGlin

Veterán
Já se hlasování zdržím.
Každý má něco, ohnivý je jediný vzhledově opravdu Fenix, Bouřný je můj první postavený pták.
Já můžu jasně říct jen který se mi opravdu nelíbí.
Zlatý je jak kachna a popelak vypadá jako by měl zlomené křídlo.
 
Nahoru