• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Fénixové II

Který Fénix je podle Vás DRUHÝ nejužitečnější pro hru?

  • Ohnivý fénix

    Hlasy: 4 21,1%
  • Bouřný fénix

    Hlasy: 2 10,5%
  • Zlatý fénix

    Hlasy: 0 0,0%
  • Fénix chladného ohně

    Hlasy: 1 5,3%
  • Popelavý fénix

    Hlasy: 5 26,3%
  • Fénix soumraku

    Hlasy: 7 36,8%

  • Celkový počet hlasujících
    19
  • Anketa uzavřena .

Mescal

Znalec fóra
Anketa o nejkrásnějšího Fénixe je v podstatě za námi - sice ještě není uzavřená, ale skóre v anketě se již nějaký čas nehýbá, tedy Ti co chtěli vyjádřit svůj názor jej již vyjádřili. Mám tady pro Vás druhé hlasování, které jsem chtěl udělat původně ale nevěděl jsem jak se zeptat... který Fénix je podle Vás druhý nejužitečnější pro hru?

A proč se ptám na druhého nejužitečnějšího Fénixe? Osobně si myslím, že ptát se na nejužitečnějšího Fénixe nemá moc smysl - tam je vítězství nejspíš zcela jasné, je to Ohnivý fénix.
Máte-li ale někdo jiný názor a myslíte si, že nejužitečnější je jiný Fénix než ten Ohnivý, neváhejte a napište to níže do příspěvku.

Který Fénix je podle Vás DRUHÝ nejužitečnější pro hru?
Ohnivý fénix
Bouřný fénix
Zlatý fénix
Fénix chladného ohně
Popelavý fénix
Fénix soumraku
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
jedineho dalsiho ktereho aktivne pouzivam je poplak kvuli udalostem. to ze ted i sem tam nakrmim soumracneho je jen tim ze "zatim" je pro nej misto a skaldem je dost krmiva :)
 

Mescal

Znalec fóra
Rád bych oslovil ty dva hlasující, kteří zvolili Ohniváka za druhého nejužitečnějšího fénixe, aby napsali, kterého fénixe považují za toho nejužitečnějšího.
 

Mescal

Znalec fóra
@Showstall, to že je Ohnivák dle mého názoru nejužitečnější, to jsem již psal hned v úvodu tohoto vlákna, proto mě zajímá druhý nejužitečnější fénix. :)
 

Angedev

Velmistr písma
Hmm, složitá otázka, každý je užitečný při jiné příležitosti :D Korona fénix hlavně v začátcích, kdy průzkum trvá krátce, Popelák se hodí na události, Soumračný při pokusech o turnajový rekord a Kachna s Bouřným při DS... o_O
 

Mescal

Znalec fóra
@Angedev Korona fénix... to je Fénix chladného ohně? :) Jinak souhlasím, každý je vhodný na něco jiného, byť u Soumračného mi osobně vadí velmi omezený efekt (časově i účinkem) krmení.
 

Angedev

Velmistr písma
Ano, to jsem tu převzala... mám dojem, že od Lovce? Coldfire -> Corona, a hlavně byl v té době :D
 

Mescal

Znalec fóra
@Showstall Kdyby měl někdo názor, že nejužitečnější je např. Bouřný (jeho názor mu neberu), tak může hlasovat, že druhý nejužitečnější je Ohnivák. Pro tento účel je Ohnivák v hlasování.
 
Nahoru