• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser4169

Guest
No, ti co ten "výhodnej balíček" koupili musí bejt pěkně naštvaní, včera nabízeli něco ne? a po tom co skončí akce přidaj úkoly pro všechny :D
Jen houšť.
 

DeletedUser6384

Guest
Díky za Vaše postřehy. No já malamut, já idiot. Ze začátku bral 82 nekdy. a Pak jsem si uvědomil co dělám za malichernou chybu. Na začátku hry bylo 800 esenci k nakupu. To me prislo zbytečny. Fenixe jsem dokončil za 4 dny. A vajco na měkko a ještě nevylíhnuté. No nervy. Kzdopadne jedine truhličky nejmene nakladne. Zdar a sílu přeju.
 

voyager-1

Velmistr písma
zs není úplně pravda že na 82 bednu se nevyplatí hrát, dává nejvíc peříček, šanci na hlavní výhru a je tam možnost získat 200 esencí, jestli se ted z hlavy nepletu.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
No sice tam možnost je,ale znám lidi co to klikaly a nikdy jim to tam neskočilo a pak neměli splněno :) A je rozdíl 82:3 = 27,33 což je skoro jedno peří za 28 esenci a když si vezmeš že tam jsou bedínky za 18,20,25 a nebo 46 co nabízí 2 peří se rovná za 23 :) je furt lepší,menší ne to za 28 že ,pak když si to někdo více nakliká tak příjde o hodně esenci k ničemu a nemá peříčka :)
 

voyager-1

Velmistr písma
ale jo, já taky na ní nehraju moc ale občas si na ni kliknu a většinou ty esence nebo hlavní výhra padne. Přehánět to s ní se samozřejmě nevyplatí.
 

Deleted User - 488716

Guest
Já bral velké truhly v karnevalu a asi se to moc nevyplatilo, set jsem neměl, teď zkouším ty levné, tak jsem zvědavý, kam fénixe dotáhnu, jen těmi dalšími úkoly mě nepotěšili, doufal jsem, že zvládnu všechny úkoly, což už teď nehrozí. :(
 

DeletedUser4291

Guest
Ahooj lidi ... :) dík že se přidalo něco v úkolech... bál jsem se že se začnu nudit po dokončení 114 úkolu... :))
Jen jsem pro zajímavost udělal tabulku, co jsem za 114 úkolů získal, sbíral jsem do konce a pak to odbouchl skoro najednou... :))

esence získáno 4547 ks +
vydáno 7 kolech 3669 ks -

na 1 kolo průměr 524 esencí
urychlovače + 21x 8 hod. 24x 24 hod. 8x 2 hod.
mince + 8x 33% 3x 15% 2x 10% 3x5%
příděl zásob + 12x 5% 2x 10% 3x 15%
magická výroba + 63x
VB + 1x 10 ks
Div + 1x
denní nabídka 3x
hl. odměna orel 4x
hl. odměna budova 3x
získáno esencí 4x 200 ks ( klikáno na všechny 82 v truhle v 7 kolech)
zůstatek esencí 1678 ks

oprava urychlovače 24x 14 hodin... :))

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
..a do příště se určitě poučíme, že tu na fóru nebudeme se rozepisovat a moc chválit to, jak jsme získali včerejší denní odměnu - 4x14h urychlovače.. Hned nám jako feedback nabídli možnost se jich zbavit na předposledním 133.úkolu ;):D
 

DeletedUser5342

Guest
Já si zase naopak myslím, že vybírat truhlu za 82 esencí se vyplatí. Alespoň dle matematické statistiky.
V té truhle je 10% šance na získání 200 esencí. Takže za předpokladu že každý 10. pokus vám dá zpět 200 esencí, tak 30 peříček vás vyjde jen na 620 esence, což je 20,66 esence na peříčko a to je slušný.

Samozřejmě je to jen teorie, která nevyjde každému. Někomu ty esence mohou padnout častěji a někomu zase méně častěji.
 

DeletedUser3281

Guest
Jsem jí taky asi 4x vzal a 2x mi to snad i těch 200 dalo? min jednou určitě :)
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Já prostě vidím v "líbí se mi urychlovače, protože je jde použít v eventu, aby člověk získal urychlovače" obdobu
"musim vyrobit haldu surovin ve spoustě dílen, aby bylo za co koupit provincie a získat rozšíření, na kterym jde postavit další dílna aby šla vyrobit spousta surovin a bylo za co koupit provincie a získat rozšíření, na kterym jde postavit další dílna aby šla vyrobit spousta surovin a bylo za co koupit provincie a získat rozšíření, na kterym jde postavit další dílna aby šla vyrobit spousta surovin a bylo za co koupit provincie..........................................."
 

Lovec Krys

Legenda
@Jarsa Rozšíření z provincií má svůj limit.

A ty suroviny využiješ spíše v turnaji než v provinciích, tam tě limituje hlavně čas zkoumání provincie.
(Pokud si neprozkoumáváš k někomu cestičku, to pak dle vzdálenosti můžou jít ty výkupy do naprosto šílených částek)
 

DeletedUser3281

Guest
To si nemyslím, hra je podle mě o tom, strategicky vybudovat nejefektivnější město a případně tím městem následně postupovat. Ale co si budeme povídat většina lidí tohle dle fóra nedělá, buď na to nemají mozkovou kapacitu a nebo je baví hrát strategickou hru nelogicky. Každopádně dělat vyloženě cyklicky něco co následně vyplyne do ztracena je nesmysl. Ten příklad co Jarsa uvedl není šťastný, protože provincie a pozemky mají trvalý pozitivní efekt na město, ale ono z podstaty věci to dobře definoval jako opakující se činnost, kdy prostě je nesmysl dělat něco s cílem pokrýt cestu toho cíle.

Ty eventy jsou pokaždé trochu jiné a zatím vždy se tam objevilo něco, co mi efektivitu města pomohlo nějak vylepšit a urychlovače to nebyli.
 

ElfNostradamus

Veterán
Fénix Zlatý - 5.stupen - píše se výroba 100% ...použito krmení a efekt pouze asi 10% celk.navýšení...
...Ano žel jen ze základní výroby navýšení
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
jestli to nefunguje podobně jak horský sídlo, že to přidá bonus k tomu základu bez relikvií a to navýšení je potom malé.
 

DeletedUser3281

Guest
Ano, zlatý přidává % základní výrobě - tedy stejně jak horské sídlo.

Modrý přidává % kouzlu a kouzlo se počítá z aktuální výroby, tedy základní nebo základní + relikvie + sídlo dle měření, které zde píše proběhlo.
 

DeletedUser6384

Guest
Získal jsem 10x budovu z 2 druheho dne fenixe. Daval jsem male truhly, nikde ne velke. Takze generátor náhodnych čisel to nebude.
 
Nahoru